Auto nuoma: gera leistis į keliones

Auto nuoma: gera leistis į keliones
Lietuva
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Norisi būti mobiliems ir leistis į keliones su patogiu automobiliu, kurio pavydėtų net didžiausi automobilių fanai? Viskas, ko ypatingai taip norisi – vos tik nusileidus oro uoste sėsti į komfortišką automobilį ir leistis į kelionę po dar nepažintas vietas?

Šie norai greitai tampa gana lengvai įgyvendinami, kuomet nusprendžiama rinktis auto nuoma besiverčiančią kompaniją „Sixt“.

Auto nuoma – visada verta labiau

Bet koks Lietuvos kampelis ima atrodyti tarsi labai lengvai pasiekiamas, kuomet vairuojamas komfortiškas, praktiškas ir ekonomiškas automobilis. Būtent tokio pobūdžio automobilius ir geba pasiūlyti įmonė „Sixt“. Šios įmonės vardą gana senai įvertino kitos pasaulyje žinomos bendrovės, tad dėl jos siūlomų paslaugų kokybės net nebūtų verta daugiau ginčytis.

Kitiems rinkos dalyviams su siūloma paslauga „auto nuoma“ šios kompanijos nebus įmanoma pranokti dar tikrai gana ilgus metus. Visi iki vieno „Sixt“ siūlomi automobiliai – tik itin nauji. Juos įmanoma išsinuomoti kur tik panorėjus, pakanka tik internetu ar kitu būdu įvardinti pageidaujamą automobilio atsiėmimo vietą, paminėti kitus reikiamus duomenis ir rezervacija neilgai trukus bus iki galo atlikta.

Nuomoti labiau apsimoka

Kitaip nei kai kuriose kitose įmonėse, čia atsiskaitymas atliekamas tik tuomet, kai yra pasirašoma sutartis. Tai reiškia, jog klientai niekuomet neužtruks papildomai jiems brangaus lako. Auto nuoma su šia įmone tampa patogiausiu būdu pasiekti visus suplanuotus ar dar nenumatytus maršruto taškus, visiškai nesvarbu kokie tolimi jie būtų.

Dauguma atveju stambesnėms įmonėms, kurios linkusios branginti savo laiką, labiausiai verta būtent nuomoti automobilius, nes tik tokiu būdu nebetenka rūpintis automobilio priežiūra, remontu, atnaujinimu ar gausybe sąskaitų.

Garsėja ir kitomis paslaugomis

„Sixt“ automobilių nuomos taškus galima rasti ir šiuose Baltijos šalių miestuose: Rygos, Jūrmalos, Daugpilio, Liepojos, Ventspilio, Talino, Tartu, Vilniaus, Kauno, Palangos ir Klaipėdos miestuose ir jau paminėtų miestų oro uoste. Be to, Rygos ir Jūrmalos miestuose visada galima naudotis minėtos kompanijos dviračių nuomos paslaugomis ir daugiau nei pustrečio šimto dviračių asortimentu.

Jau praktiškai nebėra abejonių, kad artimiausiu laiku „Sixt“ klientams siūlomų paslaugų asortimentas bus linkęs vien plėstis. Tokios prognozės tikrai nėra iš piršto laužtos. Šios įmonės darbuotojai nepertraukiamai rengia klientų apklausas bei tenkina jų poreikius.

Proveržio magnatai

Auto nuoma čia galėtų tapti pačiu geriausiu pasirinkimu ir patiems išrankiausiems verslo atstovams, nuolat ieškantiems pačių geriausių automobilių ir laiką taupančių pasiūlymų. Kas mėnesį kompanija „Sixt“ savo klientams pateikia vienintelę sąskaitą, kai kitose įmonėse yra tvarkomasi su tuo visiškai kitaip.

Minėta įmonė jau kuris laikas garsėja ir kai kuriais kitais savo pasiūlymais. Jau nebe pirmuosius metus Rygos mieste yra siūloma nuomotis motorolerius „Vespa“. Dar nežinoma kuo ši kompanija nustebins artimiausiu metu, bet neabejojama, kad tai bus kažkas apie ką bus garsiai ir plačiai kalbama bei kopijuojama.

Reklama