Aukščiausio lygio tinklinis sugrįžta į Šiaulius

bdd0cb34bb0ecd249ca4d01739b7c62a3c9e0b48
Šiauliai
Šiaulių SC Dubysa Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ pradeda 2023-2024 Lietuvos vyrų tinklinio čempionato kovas bei kelia sau tikslus apginti praėjusiame sezone iškovotus titulus. Šiauliečiai 2022/2023 metų sezone tapo Lietuvos čempionais bei iškovojo LTF taurę.

Pirmas čempionato rungtynes šiauliečiai žais spalio 22 dieną (sekmadienį) namų aikštėje (Gumbinės g. 18A, Šiauliai) prieš Vilniaus TECH komandą. Rungtynių pradžia – 17:00 val.

Tarpsezoniu komandą papildė du žaidėjai: praėjusiame metais Kelmės komandai atstovavęs Armandas Bielskus ir prieš kelis sezonus Šiaulių marškinėlius jau vilkėjęs, šiaulietis Žanas Alojan. Pasibaigus sezonui Šiaulių komandą paliko vienas iš lyderių Artūras Vincelovičius.  

„Džiaugiamės, kad po puikaus sezono pavyko išlaikyti beveik visus žaidėjus. Nors ir išvyko vienas iš lyderių, sudėtį papildė du nauji žaidėjai. Pradėsime sezoną nusiteikę puikiai. Nepaisant to, kad dar šiek trūksta susižaidimo, kelios draugiškos rungtynės prieš sezoną parodė, ką dar turime pakoreguoti. Nors bus labai sunku čempionate varžytis su Gargždų komanda, kuri šiemet žais ir Baltijos tinklinio čempionate, tačiau mūsų tikslai sezone išlieka tokie pat – apginti iškovotus titulus“, - pasakojo Šiaulių komandos treneris Modestas Strockis.   

Šiemet keitėsi Lietuvos vyrų tinklinio čempionato formatas. Dėl sumažėjusio komandų skaičiaus buvo sujungtos dvi lygos, tad šiemet dėl trofėjaus varžysis devynios komandos iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus, Raseinių bei Gargždų.

„Šiuos pokyčius vertiname teigiamai. Kuo daugiau varžybų, tuo tinklinis taps populiaresne sporto šaka. Prisijungus Alytui, Raseiniams, šių miesto tinklinio gerbėjai galės išvysti aukšto lygio rungtynes. Žinoma, naudos stengsimės gauti ir iš rungtynių su sąlyginai silpnesnėmis varžovų komandomis. Daugiau žaidybinio laiko gaus mūsų atsarginiai žaidėjai ir tai leis mums stiprėti kaip komandai. Dėl padidėjusio komandų skaičiaus, turėsime rungtyniauti kone kiekvieną savaitgalį, o pernai būdavo pertraukos ir po mėnesį“, - pasikeitimus lygoje vertino M. Strockis.

Kviečiame visus atvykti į Šiaulių sporto centro „Dubysa“ sporto salę spalio 22 dieną 17:00 val. ir palaikyti „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ tinklininkus kovoje prieš Vilniaus komandą.