Augantis pasitikėjimas policija rodo sunkaus jų darbo įvertinimą, sako šalies vadovai

20231002_081910_791
Lietuva
Juliaus Kalinsko / BNS nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Augantis visuomenės pasitikėjimas Lietuvos policija – pats svarbiausias sunkaus darbo įvertinimas, sveikindami Lietuvos policijos pareigūnus su Angelų sargų diena sako šalies vadovai.

„Jūsų darbas reikalauja ne tik didelio profesionalumo, bet ir pasišventimo. Daugybė Lietuvos žmonių dėkingi policijos pareigūnams už tvarkos saugojimą, būtiną pagalbą ar net išgelbėtą gyvybę. Augantis visuomenės pasitikėjimas Lietuvos policija – pats svarbiausias jūsų sunkaus darbo įvertinimas“, – Vyriausybės išplatintame pranešime sako ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Anot jos, tai liudija, kad šioje tarnyboje vyrauja atsakingumas, sąžiningumas ir atsidavimas savo profesijai.     

I. Šimonytė dėkojo šalies policijos pareigūnams ir visiems šioje valstybės tvarkymo srityje dirbantiems žmonėms už tarnavimą Lietuvai ir linkėjo „visada būti ištikimiems kilniam priesakui: ginti, saugoti, padėti“.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad visuomenė didžiuojasi ir gerbia policijos organizaciją.

„Šiandien švenčiate profesinę šventę ir norėtųsi vien tik džiaugtis. Tačiau žinome, kad ne visada tenka dirbti palankiomis sąlygomis, o ir iššūkių kasdien netrūksta. Nepaisydami to, jūs profesionaliai ginate, saugote ir padedate. Todėl visuomenė didžiuojasi ir gerbia Jūsų organizaciją“, – teigė Seimo pirmininkė. 

Anot jos, policijos dėka „galime jaustis saugūs ir gyventi geresnėje šalyje“. 

Rugsėjo pradžioje atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa parodė, kad 75 proc. respondentų pasitiki šia institucija, 22 proc. teigė, kad nepasitiki, o 3 proc. nurodė nežinantys.