„Audimo“ vadovė: ženklas Rusijoje naudojamas be leidimo, prekės – iš senų kolekcijų

Lietuva
BNS Fotobanko nuotr.
Giedrius Gaidamavičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  bns

Aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos gamybos įmonė „Audimas“ neturi verslo ir turto Rusijoje, o jos prekės ženklai Maskvos parduotuvėse naudojami be leidimo, tikina bendrovės vadovė.

„Audimas“ neturi jokio turto ir verslo Rusijoje. Mes nutraukėme eksportą į Rusiją jau pirmosiomis karo (Rusijos pradėto karo Ukrainoje – BNS) dienomis. Mes nutraukėme gamybą Baltarusijoje savo fabrike“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė  Lina Šlegerienė.  

„Parduotuvės Maskvoje, mūsų žiniomis, veikia ir naudoja mūsų prekybinį ženklą be jokio leidimo, vadinasi, neteisėtai“, – pridūrė ji.

Pasak jos, įmonės teisininkų padarytose nuotraukose užfiksuota, jog Rusijos sostinėje esančiose „Audimo“ ženklo parduotuvėse pardavinėjamos 2015–2017 metų kolekcijų prekės su senais logotipais. 

„Mes pasamdėme teisininkus, kad mums padarytų nuotraukas. Iš tų nuotraukų, kurias mes gavome, matome, kad tai yra senos (kolekcijos– BNS). Neturime nuotraukų, kad matytume, kad yra ir naujos“, – teigė L. Šlegerienė.

„Galbūt ir yra, bet aš konstatuoju faktus, ką mes matome“, – pridūrė ji.

Pasak „Audimo“ vadovės, bendrovė veiklą Rusijoje nutraukė 2017 metais, o iki praėjusių metų jos produkcija Maskvoje prekiavo vienintelis didmeninis prekybininkas. 

Anot L. Šlegerienės, paskutinį kartą „Audimo“ prekės į Rusiją tiektos 2021 metų gruodį.