Atskleidė, kokie rūbai bus madingiausi 2021 metais

Atskleidė, kokie rūbai bus madingiausi 2021 metais
Vilnius
Unsplash.com nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pavasaris – laikas atnaujinti spintos turinį. Į ką atkreipti dėmesį renkantis garderobą? Laikantis šių taisyklių išliksite visada stilingi. 

Sugrįžta žemės atspalviai 

Insider.com skelbia, kad 2021-aisiais į madą sugrįžta visi žemės atspalviai. Jie išstums kurį laiką vyravusią juodą, baltą ir pilkus atspalvius. 

Verta atkreipti dėmesį į rudus, rusvus, garstyčių atspalvius. Manoma, kad šios spalvos bus madingiausios. 

Pūstos rankovės ir aukštas liemuo 

Garderobą atnaujinančioms moterims vertėtų atkreipti dėmesį į megztukus ir palaidines pūstomis rankovėmis. Jos vis labiau skinasi į topų viršūnes mados pasaulyje. Savo aprangoje naudokite ir rūbus su didžiulėmis per visą rankos ilgį išpūstomis rankovėmis, taip pat verta atkreipti dėmesį ir į palaidines su tiulio rankovėmis ar pūstais pečiais. 

Vyrams vertėtų atkreipti dėmesį į kelnes paaukštintu liemeniu. Šios 1950 metais itin madingos kelnės šiemet sugrįš su trenksmu. Taip pat galima rinktis įvairius raštus – dryželius, taškelius ar anksčiau minėtas žemės spalvas. 

Oversize 

Jau 2020-aisiais buvo stebima laisvesnių, neaptemptų kelnių tendencija. Dabar – megztinių eilė. Mados viršūnėje bus lengvų ir laisvų formų megztukai. Vertėtų rinktis neapibrėžtų formų, neryškius viršutinius rūbus. Derinti tarpusavyje laisvo, neapibrėžto silueto kelnes ir dar laisvesnius megztukus. 

Taip pat vertėtų nebijoti storų, megztų, vilnonių megztukų. Prognozuojama, kad jie bus madingi visą šių metų pavasarį. 

Atsisveikinimas su aukštakulniais 

Stilistai siūlo aukštakulnius keisti į platformas. Vasarą bus madingos platformos, lygios, ne itin aukštos. Kulniukų, o ypač siaurų ir itin aukštų šiemet vertėtų vengti. 

Laisvalaikio kostiumai sugrįžta 

2021 metais laisvalaikiui siūloma rinktis veliūrinius kostiumus. Treningai išgyvens renesansą – ryškių spalvų (rožiniai, violetiniai) švelnučiai veliūro laisvalaikio kostiumai tiks ne tik namie, bet ir leidžiant laisvalaikį gamtoje arba keliaujant išgerti kavos su drauge. 

Pigu.lt ekspertė Laura Sipavičiūtė: 

Pasaulinė pandemija padarė įtaką mados tendencijoms 2021 metams, toliau populiariausia išlieka laisvalaikio apranga. Megztiniai, džemperiai, sportinė apranga, patogios kelnės, laisvesni džinsai – keisis dizainas, medžiagiškumas, tačiau ir toliau mėgausimės patogia ir stilinga patogiam laisvalaikiui skirta apranga.  

Platų aprangos, avalynės ir aksesuarų pasirinkimą galima rasti internetiniame prekybos centre pigu.lt:  https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija  

Remiamas turinys