Atsisveikino su ilgamete savivaldybės darbuotoja Zina Kurmeliene

0001_dsc04749_1709225095
Ukmergė
Daiva Zimblienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės rajono savivaldybė

Vasario 29 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai atsisveikino su savo darbinę veiklą baigusia ilgamete, beveik keturis dešimtmečius dirbusia darbuotoja Zina Kurmeliene.

Z. Kurmelienė savivaldybėje buvo pagrindinė bendrųjų reikalų ir dokumentų valdymo specialistė. Tuometį Vilniaus pedagoginį institutą baigusi bei lietuvių kalbos ir literatrūros mokytojos specialybę įgijusi Z. Kurmelienė Savivaldybės pastate pradėjo dirbti dar 1986 metų gruodį. Per tą laiką ne kartą keitėsi moters užimamos pareigos bei skyrių, kuriuose dirbo, pavadinimai, tačiau darbo pobūdis išliko beveik tas pats – ilgą laiką ji formavo personalo politiką, vykdė personalo administravimo funkcijas, organizavo tarybos darbą, užtikrino tinkamą dokumentų administravimą bei valdymą ir kt. 

Už ilgametį profesionalų ir atsakingą darbą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, žmogiškumą, energiją, žinias ir sugebėjimus, atiduotus darbui Ukmergės rajono savivaldybei, administracijos direktorė Inga Pračkailė įteikė Z. Kurmelienei padėkos raštą.

„Ačiū už tiek darbo metų, praleistų šioje įstaigoje, ačiū, kad buvome kolegos, ačiū už nuoširdų darbą. Jūs esate mūsų vedėjų vedėja, ko gero, su daugiausiai administracijos direktorių dirbusi ir juos dažnai pavadavusi savivaldybės darbuotoja. Ne vienam iš mūsų buvote mokytoja ir ramstis, ne vieną savivaldybės darbuotoją esate ir sutuokusi. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už tą bendrystę, už tą pagalbą ir meilę kiekvienam. Niekada nemačiau jūsų susiraukusios ar piktos, esate visada gerai nusiteikusi ir su šypsena. Išlikite tokia visada ir būkite sveika, gyvenkite sau bei keliaukite keliaukite keliaukite!” – kalbėjo Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

Daug gražių ir šiltų žodžių Z. Kurmelienei negailėjo ir kiti kolegos, pabrėždami, kad Zina yra moteriškumo, takto bei kolegiškumo pavyzdys ir dirbti su tokiu žmogumi – buvo didelė garbė.

„Man visada patiko mano darbas, man patiko, ką darau, kuo gyvenu... Tai turbūt ir yra svarbiausia. Dirbau, domėjausi, mokiausi, man patiko dirbti čia. Ir su dokumentais, ir su Tarybos nariais, ir rinkimų komisijoje. Man  visada rūpėjo, kas ir kaip vyksta savivaldybėje, man nebuvo nesvarbu, kokie mes, kaip mes atrodome, kaip elgiamės, ką apie mus kalba, koks savivaldybės įvaizdis. O darbe buvo visko - ir labai gerų dienų, ir klaidų, ir padėkų, buvo net nuobauda... Kas nedirba, tas neklysta. Gal todėl kartais santūriai žvelgiau ir į kolegų klaidas bei stengiausi padėti jas ištaisyti, o ne burnoti, kad esi toks ar anoks.

 Šiandien man labai gera girdėti jūsų vertinančius žodžius. Ačiū jums visiems! Mano mokytoja baigiant mokyklą parašė tokius žodžius: „Gyvenimas eina nešdamas skausmą ar nematydamas kelio iš džiaugsmo“. Taigi, linkiu mums visiems kuo daugiau džiaugsmo visur – santykiuose, susitikimuose, bendravime, tiesiog namuose. Ir viskas bus gerai,“ – sakė Z. Kurmelienė.

To paties linkime ir buvusiai kolegei. Ir dar – sveikatos, sėkmės bei džiaugsmo, gražių gyvenimo akimirkų.