Atsikratykite sena buitine technika ir elektronika nemokamai, neišėję iš namų!

Atsikratykite sena buitine technika ir elektronika nemokamai, neišėję iš namų!
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ŠRATC

Šiaulių regiono gyventojai nuo šiol galės nemokamai atsikratyti elektronikos ir buitinės technikos atliekomis, neišeidami iš namų. Šią paslaugą visoje Lietuvoje vykdo Gamintojų ir importuotojų asociacijos ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos“ projektas „Man rūpi rytojus“.

 

Iki šiol sena buitine technika bei elektronika Akmenės, Joniškio, Pakruojo, Radviliškio, Kelmės, Šiaulių rajonų ir Šiaulių miesto gyventojai galėjo atsikratyti trimis būdais:

  1. Smulkiąją elektroniką pristatyti į prekybos centruose esamus elektronikos konteinerius,
  2. Stambią – išnešti prie konteinerių didelių gabaritų atliekų surinkimo dieną arba
  3. Patys nugabenti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles.

Visgi sugedusį šaldytuvą, skalbimo mašiną ar viryklę asmeniškai nuvežti į aikštelę nėra lengva. Reikia ne tik talpaus transporto, bet ir fizinės jėgos. Dėl šios priežasties didelių gabaritų atliekos yra linkusios kauptis.

Siekiant perdirbti kuo daugiau buitinės technikos ir elektronikos atliekų, jų surinkimu pasirūpins „Man rūpi rytojus“ komanda, kuri ne tik atvyks pasiimti didelių gabaritų buities technikos ir elektronikos atliekų, bet ir patys jas išsineš. Gyventojams tereikia užsiregistruoti Man rūpi rytojus puslapyje arba susitarti išvežimą telefonu: 860090030.

ŠRATC primena, kad nebereikalingą, tačiau vis dar veikiančią namų elektroniką ir buitinę techniką galima atvežti į Daiktų kiemus, kur vis dar geri daiktai atranda naujus šeimininkus. Neturint galimybės nugabenti didelių gabaritų daiktų, bet norint juos atiduoti nemokamai, kviečiame susisiekti su Daiktų kiemo darbuotojais, kurie padės išplatinti žinią apie jūsų atiduodamą daiktą Daiktų kiemo Facebook paskyroje.