Atrankose į Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą Lietuva šįvakar susitinka su Europos vicečempionais prancūzais

Klaipėda
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Erikas Ovčarenko/BNS/Fotobankas.lt
Justė Razbadauskytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Jau šį sekmadienio vakarą susitikimu su Europos vicečempionais prancūzais Lietuva užbaigs atrankų į Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą etapą. Ankstesnės rungtynės su šia ekipa baigėsi pralaimėjimu, tačiau kaip viskas baigsis šįkart?

Paskutinį atrankų etapą į Pasaulio krepšinio čempionatą lietuviai pradėjo šį ketvirtadienį, rašoma pranešime žiniasklaidai. Rungtynės pasibaigė pergalingai – Kęstučio Kemzūros auklėtiniai Klaipėdoje rezultatu 89:64 sutriuškino vengrus. Tai – jau 9-oji mūsų šalies pergalė atrankose iš 11 galimų.

„Languose pasiruošimui laiko dažniausiai nebūna daug, o ir tokiose rungtynėse taktiškai kažko neprigalvosi. Tad pergalę labiausiai lėmė kova, atsidavimas bei palaikymas – buvo pilna arena žmonių“, – sako rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas.

Tuo tarpu šį sekmadienį lietuvių laukia ir dar viena, jau paskutinė užduotis – įveikti prancūzus. Tiesa, praėjusių langų metu ši ekipa pasirodė esanti stipresnė. Tąkart prancūzams pralaimėjome rezultatu 65:90.

„Reikia būti teisingais prieš save ir pripažinti, kad prancūzų komanda mus lenkia tiek meistriškumu, tie talentu. Bet negalime padaryti klaidos, kurią darėme Panevėžyje. Kovoje negalime nusileisti – turime dantimis, keliais ir nagais eiti ir kovoti. Gali laimėti ar pralaimėti, bet ko negali nedaryti, tai nekovoti“, – prideda M. Kuzminskas.

Tiesa, apie pasaulio krepšinio čempionatą krepšininkas atskleidė dar negalvojantis. Tačiau kartu jis įsitikinęs, kad šis, paskutinis atrankų etapas, šiuo metu komandoje esantiems krepšininkams gali tapti puikia galimybe parodyti save ir išsikovoti vietą rinktinėje vasarą.

Pasaulio krepšinio čempionatas prasidės rugpjūčio 25 dieną. 2023 metų Pasaulio taurės šeimininkės – Indonezija, Japonija ir Filipinai.

PRANCŪZIJA – LIETUVA – jau šiandien, 19 val., per TV3, Go3 ir naujienų portale tv3.lt!