Sportas2017 m. Rugsėjo 7 d. 09:40

„Atlanto“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis su Baltarusijos klubu

Klaipėda

13951

Draugiškose futbolo rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Altanto“ komanda išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Bresto „Dinamo“ (Baltarusija) ekipa.

Praėjus dviem trečdaliams Baltarusijos pirmenybių, „Dinamo“ klubas 16 komandų turnyre užima aštuntąją vietą. Prieš kelias savaites šio kubo sporto direktoriumi tapo Valdas Ivanauskas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai. 9-ąją min. už vartininko pražangą prieš Dmitrijų Mazalevskį į šeimininkų vartus buvo skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo pats D. Mazalevskis. Vis tik jau 23-iąją minutę Bresto ekipa rezultatą išlygino - tą tolimu smūgiu padarė „Dinamo“ legionierius iš Argentinos Lenadras Toresas (Leandro Torres).

„Atlanto“ komanda pasirodymą A lygoje pratęs rugsėjo 13 dieną svarbiomis rungtynėmis namie su Utenos „Uteniu“.