Atklydusių šunų duetas ieško namų Lietuvoje

Atklydusių šunų duetas ieško namų Lietuvoje
Kaunas
Nuaras foto
Mindaugas Jon. Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Boni ir Klaidas ieško namų. Du  „nelegalai", greičiausiai atbėgę iš Kaliningrado buvo pagauti Lietuvoje ir nors buvo bandyta ieškot šeimininkų, tačiau nesėkmingai. Šunelių duetas, glaudžiasi Klaipėdos Nuaro globos namuose.

Abu šuneliai buvo su karabinais po kaklu, tai labai tikėtina, kad radę progą ištrūkti iš įkalinimo vietos „būdos", dėjo kiek kojos neša, kad tik patirti tą saldų žodį laisvę. Šiandien abu grožio etalonai ieško namų Lietuvoje, ir tokių namų, kuriuose nebūtų atimta ir suvaržyta galimybė gerai išsilakstyti.

Šunytė Boni - modelis, labai graži, išlaikyta, rimta, be proto gera žmogui, ramiai vaikšto su pavadžiu ir visada atsilygina bučiniais už suteikta galimybę pasivaikščioti kartu su žmogumi.

Na, o Klaidas -  firminis, nulietas kaip iš plieno, energingas, draugiškas ir truputi  „mamičiukas", nes pastoviai šoka į glėbį ir nori būt myluojamas.

Klaidui gali buti apie 4 metukus, Boni matosi vyresnė 6-8 metų. Abu pabėgę iš savo kalėjimo, labai tikisi, kad nebus įkalinti prieglaudoje ir suras savo nuostabius namus Lietuvoje, kur gyvena daug gerų ir nuostabių širdžių. Abu kol kas nekastruoti, tačiau busimi šeimininkai gali šią procedūra užsisakyti ir Klaipėdos Nuare Klaipėdos Nuaro prieglauda yra  adresu: Kaukėnų g. 8, Kalnuvėnų km, Sendvario sen, Klaipėdos raj. skambinti savanorei  tel. 868059941.