Atidaryta prevencinė pažintinė stovykla jaunimui „Prisijunk prie vasaros 2K23“

Pakruojis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybė

2023 m. birželio 27 d. Pakruojo rajono Pamūšio stovyklavietėje atidaryta prevencinė pažintinė stovykla jaunimui „Prisijunk prie vasaros 2K23“.

Stovyklos dalyvius (41 dalyvis) ir vadovus pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė, Socialinės paramos poskyrio socialinių išmokų specialistė Raimonda Parfionovienė ir jaunimo reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė) Dijana Samuitytė.

Vykdant bendrąją smurtinio elgesio, psichoaktyvių medžiagų vartojimo ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, didinant jaunų žmonių užimtumą, tęstinė stovykla organizuojama jau 5 kartą.

Stovyklos laikas: birželio 27–30 d.
Organizatoriai — Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas ir VšĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubas prie Pakruojo rajono policijos komisariato.
Stovyklos tikslas — suteikti galimybę jaunam žmogui turiningai ir prasmingai, saugioje aplinkoje praleisti laiką, išbandant save aktyviose sportinėse ir kūrybinėse rungtyse, prevencinėse, pažintinėse ir praktinėse komandinio darbo veiklose, perduodant įvairiapusę aktualią prevencinę informaciją jaunimui ir praplečiant jų turimas žinias, apie teisėsaugą, policijos pareigūno ir kitų socialinių partnerių profesijas sukuriat palankią terpę saviraiškai, gebėjimų demonstravimui, bendravimui, savęs pažinimui.  

Stovykloje vyks susitikimai su įvairių sričių specialistais, teminiai užsiėmimai, diskusijos, komandų prisistatymai, žaidimai, komandinis darbas, estafetės, šou ir kt.

Daugiau naujienų apie Pakruojį ir rajoną skaitykite čia.