Atidaryta jubiliejinė palangiškių darbų paroda „Palanga – mano miestas“

resize_1200x900_d1_20240404_093008
Palanga
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Palangos miesto savivaldybės inf.

Balandžio 3 d. Palangos miesto savivaldybėje buvo atidaryta talentingų palangiškių, neprofesionalių menininkų kūrybos paroda „Palanga – mano miestas“, skirta jubiliejiniam, jau 10-ajam renginių ciklui „Palangos dienos“.

Džiugu, kad tradicijos tęsiasi ir tai – jau 10-oji paroda. Tikimasi, gyvuosianti dar ne vieną dešimtmetį. Ir dalyvaujančių, norinčių parodyti savo išskirtinius darbus skaičius taip pat vis auga. Šiemet savo darbais dalijosi net 16 gabių palangiškių. Parodą muzikaliai atidarė ir susirinkusius linksmai nuteikė Palangos TAU moterų choras „Žara“, vadovaujamas Rasos Andersen.

Sveikinimo žodį tarusi Administracijos direktorė Violeta Staskonienė pasidžiaugė, kad 10 metų prabėgo itin greit, o mes, visi palangiškiai kasmet galime išvysti vis kitų autorių darbus ir pasidžiaugti jų kūryba: „Dėkoju kiekvienam, kad kuriate, kad dalijatės ir savo darbais gražinate Palangą. Ačiū ir parodos organizatorei, bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkei Dainai Eimanavičienei ir bendruomenės nariams, kurie stengiasi pastebėti kiekvieną ir jų dėka mes galime grožėtis palangiškių talentu“. Parodos atidaryme dalyvavęs Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas taip pat prisidėjo prie sveikinimų ir linkėjo, kad ši graži iniciatyva suburti palangiškius gyvuotų dar ilgus metus.

Parodoje galite išvysti įvairia technika sukurtų darbų: tapybos, mezgimo, fotografijos, grafikos. Parodą aplankyti galite iki balandžio 12 d.