Astrologo patarimai, kada palankiausia pirkti kalėdines dovanas

Astrologo patarimai, kada palankiausia pirkti kalėdines dovanas
Vilnius
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kuo arčiau Kalėdos, tuo labiau įsibėgėja šventinių dovanų karštinė. Kada palankiausias metas pirkti, kad dovana nenuviltų, pataria astrologija.

Ryšio priemonės. Šią savaitę (gruodžio 6-10) patartina susilaikyti ir nepirkti tokių dovanų, kurios susijusios su judėjimu, tiesiogiai ar netiesiogiai perduoda informaciją, t. y. nepirkti telefonų, kompiuterių, televizorių, rašiklių, knygų, kursų kuponų, taip pat judančių žaislų, paspirtukų, riedučių. Tikėtina, kad permokėsite, įsigysite brokuotą arba visai ne tokią, kokios dovanos nori jūsų artimasis. Geriau palaukti gruodžio 11 d., (tik nepervertinkite tądien piniginės galimybių). O nusižiūrėjus dovaną ir viską apgalvojus bei ją nusipirkus po gruodžio 13 d., dovana bus racionalesnė, tarnaus ilgiau. Elektronikos prietaisams įsigyti ypač palanki 20 d.

Knygos, prenumeratos, biuro aksesuarai. Trečią gruodžio savaitę palanku pirkti knygas, ypač klasiką, dalykinę literatūrą ar susijusią su statyba bei dizainu. Tuomet paieškokite ir prabangaus rašiklio, ir darbo kalendoriaus solidžiu viršeliu, patvaraus dokumentų dėklo. Tai tinkamiausias laikas įsigyti kursų, laikraščio ar žurnalo prenumeratos dovanų kuponą – tokia dovana džiugins ilgai, pasirodys vertinga ar vėliau pasitarnaus karjeros srityje.

Papuošalai, kvepalai ir grožio procedūros. Šias dovanas geriausia įsigyti iki gruodžio 19 d., kol Venera juda tiesiai. Nes pirktos paskutinę minutę prieš Kalėdas, kai Venera jau bus pasukusi į retrogradinį judėjimą, dovanos gali greitai atsibosti, nebepatikti, susidėvėti. Pvz., net kvepalai, kurie patiko, jau vasarį gali pradėti erzinti. Nebent tai būtų jau anksčiau nusižiūrėti, turėti ar vintažiniai daiktai iš antikvariato, anksčiau išbandytos grožio procedūros.

Tačiau artimiausios dvi savaitės (gruodžio 6-17) – puikios pirkti prabangos dovanas, kuriomis norite nudžiuginti, pamaloninti ar net papirkti savo mylimuosius. Šią savaitę išrinktos bus brangios ir nebūtinai praktiškos, gal net labiau intymios, bet jūsų dosnumo mostas įsimins ilgam. Kadangi Venera Ožiaragyje – sėkmę garantuos, jei išrinksite prabangų, ne tiek puošnų, kiek statusą pabrėžiantį, laikrodį, papuošalą su akmenimis, SPA kalnų versmėse ar bent pirtyse ir pan. 

Namų apyvokos reikmenys. Gal tai ir ne pačios romantiškiausios dovanos, tačiau šiemet jos bus ypač sėkmingos. Komfortą namuose suteikiančias dovanas (jaukius apklotus, gražias taures, paveikslus) geriau įsigyti iki gruodžio 19 d. Taip pat ir tas, kurias planuojate, kad tarnaus ilgai – šaldytuvai, šaldikliai, laikrodžiai ir pan.

Aštrūs įrankiai, puodai ir keptuvės, kurie turi tiesioginį sąlytį su ugnimi, gali būti perkami bet kada, išskyrus 8-15 d. (Beje, tas pats patarimas galioja ir tokioms populiarioms vyriškoms dovanoms kaip skutimosi peiliukai bei daiktams, kurie turi mechaninius variklius). Nesusilaikę tas 7 dienas vėliau gali nusivilti, kad dovana greitai atšipo, susibraižė, nulūžo, apdegė ir pan.

Elektroniniai prietaisai (įvairūs robotai, išmanūs šviestuvai, skaitmeniniai žaislai) tinkamiausi pirkti po gruodžio 13 d. iki pat Kalėdų.

Žaislai. Juos geriausia įsigyti gruodžio 13-23 dienomis. Nes perkant šią savaitę (gruodžio 6-12) nepataikysite pagal amžių ar pomėgius, nupirksite vaikui savo paties nostalgišką svajonę.