Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 8–14 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje kai kurie dalykiniai, verslo reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir netikėtumų. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą. Saugokitės konfliktų, avarijų, ugnies. Jums norėsis lyderiauti, nurodinėti kitiems, tačiau tai ne visiems patiks. Galimas kolektyvinis protestas prieš jūsų reikalavimus, iniciatyvas, pakeitimus ar pan. Savaitgalį pravartu kokybiškai pailsėti. Jei užsiimate menine ar dvasine veikla, turbūt džiaugsitės rezultatais. Venkite svaigalų, nepasikliaukite sukčiais. Saugokite sveikatą.

JAUTIS

Savaitės pradžioje atvirai reikšite savo idėjas, požiūrį, interesus. Iš užsienio galite gauti aktualią žinią. Neišvengsite įtampos, jeigu prieš akis egzaminas ar koks nors konkursas. Pasistenkite neprovokuoti konfliktinių situacijų, priešiškumo. Nederėtų siekti populiarumo ir naudos kitų sąskaita. Antroje savaitės pusėje įtampą gali padidinti ir artimųjų bėdos, nesantaika šeimoje. Daugiau nusiraminimo teiks patinkanti veikla ir draugai bei namai. Net su draugais nedera pernelyg atvirauti, antraip įgysite naujų priešų.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje kai kurie įvykiai privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones bei situaciją. Tai gali būti susiję su bendrais ir svetimais pinigais, investicijomis, mokesčiais, apribojimais ar sankcijomis. Būsite nusiteikę diskutuoti ir apie globalines problemas, politiką. Galimi reikalai su užsieniečiais. Galbūt su jų pagalba ruošite verslo projektą ar mokslinį darbą. Būkite itin pareigingi ir diskretiški toje aplinkoje, kurioje dirbate. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Stenkitės atsipalaiduoti be svaigalų, kvaišalų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje turėtų suaktyvėti santykiai su partneriu, bendraminčiais, kolektyvu. Galbūt dalyvausite konkurse ar varžybose. Regis, jums pavyks pagerinti santykius su oponentais, įgyti sąjungininkų ar gerbėjų. Kita vertus, sunku bus susitaikyti su kai kuriais apribojimais ar išnaudojimais, finansinėmis problemomis. Atsargiai sportuokite, nerizikuokite savo ir vaikų saugumu. Savaitės pabaiga bus dinamiška, jei jūsų veikla susijusi su mokslu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais, parodomis, sportu.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje gali tekti daugiau padirbėti, tačiau dėl to tikėtinos papildomos pajamos ir naudingi įgūdžiai. Galbūt gausite darbo ar projektinės veiklos pasiūlymą. Kita vertus, viena klaida gali lemti techninę problemą, o galbūt ir sutrikdyti sveikatą. Regis, neišvengsite stiprių emocijų dėl oponentų elgesio arba situacijos namuose. Kai kurie jūsų pasisakymai gali būti sutikti labai kritiškai, o kiti sulauks palaikymo. Galbūt aktyvuosis dalykai, kurie gali pakenkti šeiminei darnai, artimų žmonių privatumui.

MERGELĖ

Šią savaitę jums turėtų sektis ugdymo, šou verslo, kūrybinės veiklos. Regis, būsite ryžtingesni, labiau linkę rizikuoti, atviriau reikšti savo nuomonę bei jausmus. Tai ne visiems patiks, todėl galite sulaukti ir aštrių komentarų. Labiau prižiūrėkite savo atžalas. Nuo trečiadienio teks rimtai paplušėti ir fiziškai, ir protiškai. Nesivelkite į konfliktus bei venkite rizikos kelyje. Galbūt tikrinsitės sveikatą arba bandysite ją atstatyti. Artėjant savaitgaliui, galite sulaukti daugiau supratingumo, švelnumo iš artimos aplinkos žmonių.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje prioritetą teiksite šeimai, namams, nekilnojamojo turto sričiai, šeimos verslui. Apsišarvuokite kantrybe, kad neišsprūstų netinkamas žodis, nes jūsų klaidomis mielai pasinaudos nepalankūs asmenys. Galite gauti pakvietimą į renginį arba jį organizuoti. Galbūt teks pasirūpinti aplinkos apipavidalinimu, tiekimu, dovanomis ar vaišėmis. Tai jums sukels rūpesčių. Antroje savaitės pusėje darbe bus nelengva suderinti dalykinį ir romantinį interesą. Tinkamai auklėkite vaikus. Venkite konfliktų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje teks daug bendrauti, skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis, o gal ir dėl ko nors aiškintis. Pasižymėsite drąsa, aštriu liežuviu. Pasistenkite visur išlikti pozityvūs, santūrūs ir dalykiški. Jeigu ketinate ryžtis bekompromisiems sprendimams, prisiklausysite piktų replikų. Tam tikra prasme rakštimi jums gali tapti praeities klaidos, giminaičių poelgiai. Saugokitės traumų, ugnies. Artėjant savaitgaliui, seksis įkūnyti kūrybinius sumanymus. Būsite nusiteikę žaisti, sportuoti, flirtuoti. Venkite ginčų.

ŠAULYS

Šią savaitę tikėtinos piniginės kompensacijos ar kitokios pajamos, pageidaujami pirkiniai. Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms, ypač sudarydami ilgalaikes sutartis, nes neatidumas gali atnešti nuostolių. Atkreipkite dėmesį į savo nuojautas bei kitų užuominas. Nuo savaitės vidurio itin venkite atvirauti apie save bei kitus, netaktiškai komentuoti, skleisti gandus. Jeigu neseniai iškraipėte informaciją, įsivėlėte į intrigas ar konfliktą, galimos pasekmės. Verčiau šiltą dėmesį skirkite šeimai.

OŽIARAGIS

Ši savaitė turėtų būti darbinga ir produktyvi. Visgi protarpiais jausitės neužtikrintai dėl aplinkinių reakcijų, finansinio nestabilumo ar kitų priežasčių. Galbūt mėginsite atgauti skolą ar skolintis, taisyti broką. Gali išryškėti jūsų neracionalumo, išlaidumo pasekmės. Kita vertus, net ir būdami labai taupūs, korektiški, vis tiek kažkam neįtiksite. Nuo pavojų saugokite vaikus. Savaitgalį galite tikėtis įdomių kontaktų, susitikimų. Galbūt vyksite į neįprastą renginį. Būsite nusiteikę nuotykiams, romantikai, diskusijoms.

VANDENIS

Savaitės pradžioje turėsite nedaug energijos, todėl norėsis numoti į viską ranka. Dirbti geriau seksis vienumoje, kuomet niekas netrukdo susikaupti ir galite jaustis jaukiai tarsi namuose. Galbūt nekaip jausitės fizine prasme arba jausite socialinį nerimą. Verčiau nesureikšminkite kritikos, apkalbų. Nieko gero, jeigu dėl to elgsitės impulsyviai, nevaldysite liežuvio ir veiksmų. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitės pabaigoje galėsite pasidžiaugti įsigytu pirkiniu, gautu pasiūlymu. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje daugiau pasieksite, jeigu veiksite drauge su kitais, o ne vieni versitės per galvą. Jūsų iniciatyvoms gali pritarti kolektyvas, tačiau tikėtina ir kritika, konkretumo reikalavimas. Derėtų aiškiai apsispręsti, ko norite ir ką galite. Rimčiau ruoškitės egzaminui, pristatymui, jeigu tai aktualu. Savaitės pabaigoje gebėsite būti jautrūs, empatiški, linkę teikti labdarą, reikšti atjautą tiems žmonėms, kuriems to reikia. Dvasingumo siekimas padės atsispirti netikusioms pagundoms. Atsargiai kelyje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

ELTA

Redakcija rekomenduoja