Artėja Kovo 8-oji: kokias gėles dovanoti moterims pagal jų Zodiako ženklą?

pexels-pixabay-267360
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Kovo 8-ąją įprasta moteris pradžiuginti gėlėmis. Dažniausiai vyrai renkasi pavasarį simbolizuojančias tulpes. Astrologai pataria neprarasti originalumo ir renkantis gėles atkreipti dėmesį į moters Zodiako ženklą.

Avinas

Avino ženklo atstovės – energingos ir savo tikslo siekiančios moterys. Jos mėgsta dideles gėlių puokštes, kurios džiugina savo aromatais. Tai gali būti rožės, bijūnai, gerberos ar narcizai.

Jautis

Jaučio ženklo moterys yra gana praktiškos, bet jausmingos. Joms derėtų dovanoti subtilias puokštes. Geriausiai tinka švelnių spalvų gėlės, pavyzdžiui, baltos rožės ar lelijos.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta bendravimą ir įvairovę. Tokioms moterims tinka originalios puokštės su įvairių rūšių gėlėmis. Pavyzdžiui, galite dovanoti orchidėjų, alstromerijų, frezijų ar delfiniumų.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys yra jausmingos ir mėgsta romantiką. Šio ženklo atstovėms patiks subtilios puokštės, pavyzdžiui, bijūnų, tulpių ar hortenzijų.

Liūtas

Liūtės mėgsta galią ir saviraišką. Šio ženklo moterims patinka prabangios, sodrios puokštės su ryškiomis gėlėmis. Geriausias pasirinkimas – rožės, bijūnai, gerberos, lelijos.

Mergelė

Mergelės itin mėgsta praktiškumą. Joms patiktų gvazdikų, chrizantemų ar gerberų puokštės. Šio ženklo atstovės taip pat mėgsta kambarines gėles.

Svarstyklės

Svarstyklės – harmoningos asmenybės. Jos mėgsta puokštes, kuriose derinami gėlių atspalviai. Tai gali būti gležnos eustomos, lelijos ir frezijos.

Skorpionas

Skorpionės yra labai aistringos ir paslaptingos moterys. Šio ženklo atstovėms patinka tamsių, sodrių spalvų puokštės: sodriai raudonos rožės, tigrinės lelijos ar mėlynos orchidėjos.

Šaulys

Šaulės visada nusiteikusios optimistiškai ir mėgsta nuotykius. Šio ženklo atstovėms patinka ryškios puokštės, dvelkiančios egzotika. Nesuklysite padovanoję gerberų, anturijų ar strelicijų.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovės yra ambicingos ir užsibrėžto tikslo siekiančios moterys. Jos mėgsta tradicines puokštes su didelėmis gėlėmis. Rožės, chrizantemos ar kalijos joms visada padarys įspūdį.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovės mėgsta netikėtumus. Norėdami jas nustebinti, rinkitės retesnes gėles. Šio ženklo atstovėms patiktų frezijos, alstromerijos ar hiacintai.

Žuvys

Žuvys yra svajingos asmenybės. Jos mėgsta subtilias pastelinių atspalvių puokštes. Šioms moterims geriau dovanoti baltus bijūnus, tulpes ar žibuokles.