Artėja atostogų sezonas: geriausios kelionių kryptys kiekvienam Zodiako ženklui

happy-elegant-woman-posing-back-put-her-hand-air-enjoying-amazing-view_291049-131
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Artėjantis atostogų sezonas verčia sukti galvą, kur ilsėtis. Kiekvienas iš mūsų nori išsirinkti tinkamiausią atostogų vietą, kad atsipalaiduotume ir atgautume jėgas. Ar žinojote, kad jūsų Zodiako ženklas gali pasufleruoti, kaip geriausia tai padaryti? Sužinokite, kokias kelionių kryptis siūlo žvaigždės ir nustebinkite vykstančius kartu parinkę idealiausią vietą.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai yra energingi ir jų drąsa verčia ieškoti naujų išbandymų. Neprašausite pro šalį, jei Avinui pasiūlysite ekstremalaus sporto kupiną kelionę – slidinėjimą ar kopimą į kalnus.

Jautis

Jautis trokšta ramybės ir komforto, todėl jiems puikiai tiktų atostogos kurorte su saulės įkaitintais smėlio paplūdimiais ir šiltu klimatu. Bangų ošimas suteiks trokštamą poilsį.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta nuotykius ir intelektualinius išbandymus. Šiam Zodiako ženklui pasiūlykite pažintinę kelionę, kurios metu galėtų tyrinėti naują miestą ir jo kultūrą. Muziejai – puikus sprendimas.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai yra jautrios ir empatiškos asmenybės. Vėžiai geriausiai jaučiasi gamtoje, pavyzdžiui stovyklaujant kalnuose ar grožintis ežero pakrantės kraštovaizdžiu.

Liūtas

Liūtai mėgsta prabangą ir jiems skirtą dėmesį. Neapsiriksite, jei pasiūlysite atostogauti viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ paketu.

Mergelė

Mergelės nemėgsta skubos, todėl verčiau suplanuokite kelionę, kurios metu spėtumėte ir atsipūsti. Mergeles nudžiugins kultūrinė kelionė, apsilankymai muziejuje ir meno galerijose.

Svarstyklės

Svarstyklės trokšta balanso ir harmonijos. Jas sužavėsite atostogomis spa centre ir galimybe atsipalaiduoti bei pasirūpinimu savo savijauta.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta netikėtumus. Skorpioną papirksite kelione į egzotišką salą ar nakties praleidimu senovinėje pilyje.

Šaulys

Šauliai mėgsta pramogas ir nuotykius. Dar geriau, jei jais dalintis gali su draugias ir šeima, todėl kelionės su būriu draugų visada pasiteisins.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra praktiški. Pasiūlykite jiems dar neaplankytą miestą, kuriame Ožiaragio lauktų nematytas kampelis. Neapsiriksite ir išrinkę užsiėmimą, leidžiantį ko nors išmokti.

Vandenis

Vandenis trokšta inovacijų ir originalumo. Plaukimas baidarėmis upe arba ekspedicija miško keliais papirks kiekvieną Vandenį.

Žuvys

Žuvys yra jautrios ir romantiškos. Šiam Zodiako ženklui pasiūlykite jaukias atostogas kurorte arba išvyką į gamtą.