Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje – naujos darbuotojos

untitled-1
Joniškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Joniškio rajono savivaldybės inf.

Joniškio rajono savivaldybės administracijoje, laimėjusios lapkričio mėnesį vykusius konkursus, pradėjo dirbti Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji architektė Edita Kubilienė ir vyriausioji specialistė (paveldosaugos ir reklamos) Eglė Griciūnienė.

Savo daugiametę kūrybinę projektų rengimo, projektų vykdymo priežiūros, interjerų įgyvendinimo praktiką Lietuvoje ir užsienyje skirsiu Joniškio rajono gyventojų darnios, tvarios ir saugios aplinkos kūrimui, išryškinant aplinkos savitumą ir išskirtinumą“, – sako Joniškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji architektė.

I. Kubilienė dalyvaus rengiant savivaldybės bendrąjį planą, savivaldybės dalies bendrąjį planą ar detaliuosius planus, vertins projektinius pasiūlymus ir teritorijų vystymo koncepcijas, spręs su architektūra susijusius teritorijų funkcinio, erdvinio ir meninio aplinkos formavimo klausimus.

Vyriausioji specialistė (paveldosaugos ir reklamos) Eglė Griciūnienė teiks pasiūlymus specialiesiems architektūros reikalavimams rengti, kai statomi, rekonstruojami ir (ar) atnaujinami (modernizuojami) statiniai yra kultūros paveldo objekto ar vietovės teritorijoje, tikrins ir analizuos paraiškas ir pateiktus dokumentus dėl leidimo įrengti išorinę reklamą išdavimo ir atliks kitus su kultūros paveldu susijusius darbus.

„Tikiuosi, kad pavyks sėkmingai bei greitai integruotis į darbo procesus ir specifiką, sėkmingai prisidėti prie Joniškio rajono kultūros paveldo apsaugos administravimo“, – sako E. Griciūnienė.

Joniškio rajono savivaldybės ir administracijos vadovai, sveikindami E. Kubilienę ir E. Griciūnienę, linkėjo energijos, ryžto bei sėkmingo architektūrinių projektų įgyvendinimo.