Aptarti Molėtų rajono darnaus judumo plano sprendiniai

406553883_652832217021764_7712181509719694184_n
Molėtai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Molėtų rajono savivaldybė

Šiandien Molėtų rajono savivaldybės administracijos atstovai – Administracijos direktorius Sigitas Žvinys, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Gediminas Putvinskas, vyriausioji specialistė Dovilė Dimindavičiūtė bei Statybos ir žemės ūkio skyriaus vyr. specialistė Inga Jurčenko susitiko su UAB „Smart Continent LT“ urbanistikos specialistais aptarti Molėtų rajono darnaus judumo plano sprendinių.

Susitikime taip pat dalyvavo Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daiva Kulienė.

Susitikimo metu su UAB „Smart Continent LT“, kuri laimėjo skelbtą viešą konkursą ir rengia Molėtų rajono darnaus judumo planą, specialistais buvo kalbama apie tai, kaip Molėtų rajono teritorijoje esamą susisiekimo infrastruktūrą pritaikyti pėstiesiems, dviratininkams, viešajam keleiviniam transportui ir kitiems eismo dalyviams. Šio susitikimo pagrindinis tikslas – identifikuoti pėsčiųjų ir dviratininkų jungtis, svarbias kasdieniams naudotojams bei miesto svečiams. 

Vienas iš pagrindinių minėto plano tikslų yra kokybiškos ir efektyvios darnaus judumo sistemos kūrimas rajone, o plano rengimo metu siekiama nustatyti pagrindines judumo problemas bei transporto naudojimo įpročius Molėtų rajone.