Aptartas humanitarinės pagalbos perdavimas Koblevei

Neringa
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Neringos savivaldybės inf.

Neringos savivaldybė primena, kad vis dar renkama humanitarinė pagalba, skirta miesto partnerio – Ukrainos Koblevės savivaldybės gyventojams. Kiekvieną dieną ši pagalba įgyja dar didesnę svarbą.

Neringos gyventojų surinktos humanitarinės pagalbos perdavimo klausimus kartu su Koblevės savivaldybės meru Volodymyru Panyčiu aptarė čia apsilankęs politologas, Ukrainos ekspertas, patariantis Lietuvos nacionalinei policijai, palaikant ryšius su partneriais Ukrainoje Alvydas Medalinskas. Aplankyti šią savivaldybę paskatino žinia apie jos bičiulystę su Neringa.

Kaip supažindino Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, planuojama, kad surinkta humanitarinė pagalba link Koblevės pajudės per artimiausias kelias savaites. Kad ši pagalba būtų dar svaresnė, ir dar labiau stiprintų viltį Ukrainos kovoje su agresoriumi, neringiškiai kviečiami būti dar aktyvesniais prisidedant prie šios iniciatyvos.

Neringos gyventojai kviečiami prisidėti prie lėšų rinkimo nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje ir aukoti į nurodytą sąskaitą arba pagalbą teikti daiktais, juos pristatant į Neringos savivaldybę ar dėl didesnių daiktų pristatymo susisiekiant tel. +37069889617, el. paštu raimondas.zickus@neringa.lt.

Prisidėti lėšomis galite aukojant į šią sąskaitą:

Gavėjas: Neringos savivaldybės administracija
Luminor AS
LT244010042301452699
Paskirtis: Parama Ukrainai