Aptarta „Biržų vandenys“ veikla: kalbėta apie pasikeitusias kainas

Biržai
Biržų rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Biržų rajono savivaldybė

įvyko Biržų rajono savivaldybės vadovų pasitarimas su UAB „Biržų vandenys“ direktore Edita Barkauskiene. Pasitarime aptarta Savivaldybės valdomos įmonės komunikacijos ir gyventojų informavimo bei aptarnavimo strategija, vykdomi projektai, problemos ir iššūkiai, ateities planai.

Išanalizuota bei aptarta situacija, įvykusi penkiasdešimt trečiojo Biržų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu, UAB „Biržų vandenys“ direktorei atsakinėjant į Savivaldybės tarybos LVŽS frakcijos pateiktą paklausimą. „Suprantame kokioje sudėtingoje situacijoje yra įmonė ir kiek daug jėgų ir pastangų reikia įdėti norint atnaujinti tiek įmonės prižiūrimus ir eksploatuojamus vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo įrenginius, tiek įmonės turimas administracines bei informacines sistemas, tiek formuojant lojalią komandą. Vertiname Jūsų kaip direktorės atliktus ir atliekamus darbus, diegiamas inovacijas ir tikime, kad ateityje tokių ir panašių nesusipratimų pavyks išvengti.“ – kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė.

Pasitarimo metu E. Barkauskienė informavo, kad pranešimai apie tai, jog nuo 2023 m. vasario 1 d. keičiasi geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainos, buvo publikuoti vietinėje spaudoje, paskelbti Savivaldybės bei UAB „Biržų vandenys“ internetinėse svetainėse. Visgi, direktorė apgailestavo dėl susidariusios situacijos, kad ne visus įmonės klientus aktuali informacija apie pasikeitusias kainas pasiekė.

Tam, kad ateityje būtų išvengta panašių situacijų, bus peržiūrėta įmonės internetinė svetainė, kad gyventojams joje pateikiamą aktualią informaciją būtų patogu ir paprasta rasti. Šiuo metu vyksta viešieji pirkimai dėl naujos buhalterinės apskaitos sistemos įsigijimo. Įsidiegus inovatyvią  buhalterinės apskaitos sistemą, gyventojams prie įmonės pateikiamų sąskaitų bus galima pridėti ir kitą aktualią informaciją. Tai pat planuojamas ir trumpųjų sms žinučių  modulio – kai visa svarbi ir aktuali informacija UAB „Biržų vandenys“ klientams bus siunčiama trumposiomis sms žinutėmis – pirkimas ir diegimas.

Reaguojant į šiuo metu susidariusią situaciją bei neturint kitų techninių galimybių dar kartą papildomai informuoti UAB „Biržų vandenys“ klientus apie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainų pokyčius, buvo priimtas sprendimas kartu su vasario mėnesio sąskaitomis gyventojams pateikti ir informacinius pranešimus su nurodyta informacija.

Informaciją apie pasikeitusias kainas galite rasti: UAB „Biržų vandenys“ internetinėje svetainėje

Pasitarime taip pat aptarti įmonės vykdomi projektai. UAB „Biržų vandenys“ direktorė, pristatydama vykdomus projektus, užsiminė, kad planuojama šiuo metu tvarkomoje Obelaukių kaimo vandenvietėje įrengti saulės kolektorius elektros energijos gamybai. Tai būsianti pirmoji tokia vandenvietė Biržų rajone. Savivaldybės įmonės planuose yra ir naujos technikos įsigyjamas, dalyvavimas šviečiamojo pobūdžio projektuose bei interaktyvaus rajono žemėlapio su vykdomų darbų, įgyvendinamų projektų vietomis sukūrimas.