„Apsagos“ degalinės vadovas: siūlome išskirtinį kurą bei puikų kokybės ir kainos santykį

386891748_1076155363376693_5436966843820345885_n
Šiauliai
Etaplius.lt nuotr.
Austėja Stankevičiūtė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių miesto ir rajono gyventojams puikiai žinoma degalinė „Apsaga“ jau skaičiuoja 29-us gyvavimo metus. Per visą šį laikotarpį įgyta ne tik ilgametė patirtis, bet ir sukurtas išskirtines savybes turintis dyzelinas „Energy“, išplėstas degalinių tinklas, puoselėjamos tradicijos bei remiamas jaunas verslas. Direktorius Gediminas Bacionis teigia, kad „Apsagos“ degalinių tinklas, tai jūsų miesto degalinė, kuri vertina kiekvieną klientą.

Ilgametė patirtis

„Apsagos“ įmonė įkurta 1994 metais, degalinių tinklas pradėtas vystyti dar 1998-aisiais – atidaryta pirmoji įmonės degalinė Radviliškyje, o Šiauliuose pirmoji „Apsagos“ degalinė duris atvėrė 2000 metais.

„Šiauliuose perėmėme dvi senas Lietuvos kuro degalines, kurios buvo labai seniai pastatytos, jas modernizavome, atnaujinome, padarėme, kad jos atitiktų šiuolaikinius aplinkosaugos reikalavimus. Kur galėjome, įsigijome žemės sklypus naujų degalinių statybai, kai kur senas veikiančias degalines atnaujinome, taip ir plėtėme savo tinklą“, – prisiminimais dalinasi „Apsagos“ direktorius G. Bacionis.

Jis teigia, kad kuriant degalinių veiklą pradžia nėra lengva, tenka susidurti su nemažai iššūkių, tačiau nuoseklus darbas ir noras padeda įveikti visas kliūtis.

„Atidaryti degalines nėra lengva, jos yra laikomos taršiais objektais. Dažnai susiduriama su iššūkiu verslą suderinti su gyventojais ir su miesto savivaldybe. „Apsagos“ įmonė yra draugiška ir aplinkai, ir netoliese gyvenantiems žmonėms. Kai degalines pastatome ir jos pradeda veikti, iš gyventojų jokių skundų nesulaukiame, nes viskas atitinka reikalavimus, o ir pati degalinė yra arti gyventojų, tad jiems patogu“, – apie degalinių atidarymo ypatybes pasakoja įmonės direktorius.

Išskirtinis kuras Lietuvoje

„Apsagos“ degalinių tinklo išskirtinumas – aukščiausios klasės dyzelinas „Energy“. Tokio pavadinimo ir savybių neturi joks kitas kuras Lietuvoje, o speciali receptūra sukurta gamykloje Vokietijoje.

„Esame Lietuvoje įregistravę prekinį ženklą „Energy“, kuriuo žymime tik „Apsagos“ degalinėse parduodamą aukščiausios kokybės dyzeliną. Tai yra dyzelinas, kurio savybės yra pagerintos, pridedant „BASF“ gamykloje Vokietijoje pagamintą multifunkcinį priedą. Šio kuro savybės yra geresnės nei paprasto dyzelino“, – teigia „Apsagos“ vadovas.

Multifunkcinis priedas, kuris dedamas į „Energy“ kurą, pašalina nuosėdas iš purkštukų ir palaiko kuro sistemos švarą, apsaugo ją nuo korozijos, sumažina dyzelino putojimą bei apsaugo degalus nuo oksidacijos. Švarūs purkštukai ne tik padeda lengviau užvesti variklį – jis dirba tyliau ir tolygiau, pasiekiama maksimali variklio energija.

Ypatingas dėmesys ir rūpestis klientams

„Apsagos“ degalinė klientams siūlo ne tik ilgametę patirtį, bet ir puikų kokybės bei kainos santykį. Orientuojamasi į klientą, kuris skaičiuoja ir nori sutaupyti.  

„Esame draugiški klientams, mūsų degalinės yra tiems žmonėms, kurie vertina kokybę ir gerą kainą. Stengiamės sukurti tokį prekių asortimentą, kad atitiktų mūsų klientų poreikius, taikome taupantiems žmonėms patrauklią kainodarą“, – sako G. Bacionis.
Aptarnauja visoje Lietuvoje

G.Bacionis pasakoja, kad degalų prekyba nėra vienintelis įmonės „Apsaga“ verslas. Įmonė importuoja ir tiekia klientams visoje Lietuvoje tepalus bei alyvas, turi atliekų tvarkytojo licenciją ir surenka panaudotas alyvas, jas perduoda perdirbėjams ir taip prisideda prie tvarios aplinkos kūrimo.

Šiuo metu „Apsaga“ turi 9 degalines Šiaulių regione, tačiau su jų kuro kortelėmis degalų galima įsigyti visoje Lietuvoje.

„Degalinių skaičius, kuriose galima atsiskaityti Apsaga kortelėmis nuolat didėja ir plečiasi. Kortelės yra priimamos daugiau negu 60 degalinių, kurios priklauso lietuviškų degalinių tinklui. Mes bendradarbiaujame su lietuviškų degalinių tinklų savininkais, turime sudarę su jais sutartis, kad būtų galimybė naudotis mūsų kuro kortelėmis ir Vilniuje, ir Kaune, ir kituose Lietuvos miestuose“, – aiškina G. Bacionis.

Palaiko jauną verslą

Kaip teigia G. Bacionis, jauniems žmonėms nėra lengva įsitraukti į verslą, todėl „Apsaga“, turėdama ilgametę patirtį ir galimybes pakonsultuoja pradedančiuosius verslininkus, pasidalina patirtimi. 

Įmonė taip pat remia bendruomenių, kurių teritorijose veikia degalinės šventes, sportinius renginius. Pasak „Apsagos“ vadovo, vieni kitiems padėdami ir palaikydami vystome ir tobuliname verslus.

„Padedame jauniems verslininkams, sudarome sąlygas ir suteikiame galimybes pradėti verslą, suteikiame visapusišką pagalbą. Jeigu jauni žmonės nori užsiimti pervežimo verslu, tai mes jiems galime suteikti ir automobilių stovėjimo vietas, ir kuro finansavimą, ir kelių mokestį sumokėti galima per mūsų sistemą, taip pat turime ir sandėliavimo patalpų“, – vardina G. Bacionis.

Puoselėja tradicijas

„Apsaga“ degalinių tinklas ne tik atsakingai prižiūri savo verslą, remia jaunus verslininkus, bet ir puoselėja savo įmonės tradicijas. Daugiau nei 10 metų įmonė leidžia senovinių nuotraukų kalendorius, kurį kiekvienais metais dovanoja savo klientams.

„Kalendorių sukuriame iš senų atvirukų ar senovinių nuotraukų iš Šiaulių ar Lietuvos senovinių objektų. Šis kalendorius yra mūsų jau kaip ir vizitinė kortelė, kiekvienais metais išleidžiame, nemažu tiražu išplatiname savo klientams. Kalendoriai labiau yra orientuoti į Šiaulius, stengiamės parodyti įdomias istorines miesto vietas ir gražiausius vaizdus“, – apie ypatingą tradiciją pasakoja „Apsagos“ direktorius.

 

Reklama