Sportas2019 m. Balandžio 30 d. 21:53

Apmaudžios lygiosios ir užtikrinta pergalė

82054

Savaitgalį Vilniuje ir Rudaminoje toliau buvo žaidžiamos 2018–2019 metų Lietuvos žolės riedulio vyrų čempionato „A“ diviziono III rato rungtynės.

Trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandos žaidėjai Vilniuje rungtyniavo su SŽK „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ komanda. Širvintiškiai po gražių Dominyko Varno ir Laimono Aleknavičiaus pelnytų įvarčių pirmavo rezultatu 2:0. Tačiau pergalingo rezultato nepavyko išlaikyti. Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms, vilniečiai sušvelnino rezultatą 1:2 ir paskutinę rungtynių minutę išlygino rezultatą 2:2.

Rudaminoje rungtynes su čempionato lyderiais SK „Ardas-Rudamina“ širvintiškiai žaidė gerai ir užtikrintai nugalėjo lyderius rezultatu 6:1. Žygimantas Balsiukas pelnė 3, Dominykas Varnas – 2, Arvydas Bilotas – 1 įvartį.

Kiti rezultatai:

SK „Ardas-Rudamina“ – Šiaulių „Ginstrektė“ – 2:1;

SŽK „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ – SK „Ardas-Rudamina“ – 2:5.