Apdovanoti Kauno rajono klėdinių eglučių konkurso laimėtojai

395a1299
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Gruodžio pradžioje prasidėjęs Kauno rajono kalėdinių eglučių konkursas pasiekė finišo tiesiąją. Šiandien Kauno rajono savivaldybėje vicemerė Raminta Popovienė, Administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius ir jo pavaduotojas Mantas Rikteris apdovanojo gyventojų favoritėmis tapusias eglutes, išgirdo jų sukūrimo istorijas.

„Labai smagu, kad į jau ketvirtus metus organizuojamą konkursą įsitraukia vis daugiau gyventojų, bendruomenių, įstaigų ir kitų organizacijų. Džiaugiamės, kad šiemet dalyviai puošė ne tik gražias tradicines žaliaskares, bet ir kūrė neįprastas eglutes, prisidedančias prie tvarumo, antrinių žaliavų panaudojimo“, – kalbėjo Kauno rajono vicemerė Raminta Popovienė.

Susirinkę dalyviai pasakojo neeilines eglučių atsiradimo istorijas, dalinosi, su kokiais kūrybiniais iššūkiais teko susidurti,  džiaugėsi bendruomenių įsitraukimu tiek puošiant, tiek renkant balsus konkurse.

Eglutės džiugino ne tik kūrėjus, kaimynus ar praeivius, bet ir feisbuko bendruomenę. Čia 39 dalyvių nuotraukos sulaukė ypatingo dėmesio – kalėdinių eglučių galerija grožėjosi daugiau kaip 130 tūkstančių žmonių.

BALSAVIMO REZULTATAI (užfiksuoti gruodžio 27 d. 10 val.)

ORGANIZACIJOS

  • I vietą (2 072 balsai) laimėjo Vilkijos seniūnijos eglutė. Už ją Vilkijos bendruomenei atitenka 500 eurų piniginis prizas.
  • II vietą (1 875 balsai) laimėjo Neveronių bendruomenės centro kalėdinė kompozicija. Už ją centrui skiriamas 300 eurų piniginis prizas.
  • III vietą (831 balsai) iškovojo Rokų seniūnijos žaliaskarė, už kurią seniūnijai atitenka 200 eurų prizas.

GYVENTOJAI

  • I vietą (1125 balsai) laimėjo Vyčio Lasio iš Akademijos sukurtas ledo skulptūrų parkas. V. Lasys laimi 500 eurų prizą.
  • II vietą (958 balsai) iškovojo Giraitės gyventojos Aistės Natanienės kalėdinis kiemelis, už kurį autorei atitenka 300 eurų prizas.
  • III vietą (375 balsai) laimėjo Albinos Kačiulienės iš Liučiūnų eglutė, už kurią skiriamas 200 eurų piniginis prizas.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, stebinusiems kūrybiškumu, idėjomis, apšvietimo sprendimais ir prisidėjusiems prie magiškos Kalėdų nuotaikos kūrimo ir skleidimo Kauno rajone!