Apdovanoti Akmenės rajono ūkininkai

425331415_3597707810547105_922318534890569698_n
Akmenė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Akmenės rajono savivaldybės inf.

Vasario 2 dieną iš visos Lietuvos ūkininkai sugužėjo į Mažeikių kultūros centrą. Čia 30 kartą vyko ūkininkų rezultatų apibendrinimo ir apdovanojimų renginys „Metų ūkis 2023“, kurį organizuoja Lietuvos ūkininkų sąjunga ir LŪS Mažeikių skyrius. Tradicinio konkurso tikslas išliko toks pat – skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje.

Už aukštus pasiektus rezultatus, už bendradarbiavimą su bendruomenėmis, už pagalbą seniūnams, buvo apdovanoti ir pagerbti Akmenės rajono ūkininkai: Naujosios Akmenės kaimiškosios seniūnijos Veslava ir Domas Dijokai, Akmenės seniūnijos Jolanta ir Saulius Dargevičiai ir Kruopių seniūnijos Rita Pakamanienė ir Stasys Zaurinis, Jolita ir Aivaras Zauriniai.

Tai didelės pagarbos nusipelnę rajono šeimos ūkiai, kuriuos pasveikino ir įteikė atminimo lenteles LŪS pirmininkas Raimundas Juknevičius, toliau ūkininkus sveikino LR Seimo narys Valius Ąžuolas, Akmenės konsultavimo tarnybos vadovė Zita Vaišvylienė, didelis būrys Akmenės krašto ūkininkų, perduotos mero Vitalijaus Mitrofanovo dovanos.