Apdovanojimų gausa teatrui „Saula“

Apdovanojimų gausa teatrui „Saula“
Telšiai
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šeštadienį Kretingoje buvo išdalinti Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos mėgėjų teatrų sąjungos apdovanojimai „Tegyvuoja teatras”. Tai svarbiausias metinis apdovanojimas mėgėjų teatrų srityje Lietuvoje, prilyginamas „Auksiniams scenos kryžiams” profesionaliame teatre. Ceremonijoje šiandieną teatrą „Saula” ir jo režisierius Sigitą ir Romą Matulius lydėjo apdovanojimų lietus.

Teatro jaunimo grupės spektaklis „Nereikalingi” – apdovanotas kaip geriausias jaunimo spektaklis ir pelnė pagrindinį apdovanojimų prizą – statulėlę „Tegyvuoja teatras”. „Nereikalingi” pelnė dar net tris diplomus skirtingose nominacijose. Diplomai: „Už ryškiausią nacionalinės dramaturgijos interpretaciją”, „Už ryškiausią aktorių ansamblį, „Už ryškiausią plastiką”. Teatro „Saula” vaikų gupės spektaklis „Aladinas ir stebuklinga lempa” apdovanotas diplomu „Už ryškiausią vaikišką spektaklį”.

Labai džiaugiamės bei didžiuojamės, kad į Plungę teatro „Saula” režisieriai Sigita ir Romas Matuliai su aktoriais parvežė gausybę ryškiausių nacionalinių teatro apdovanojimų.

Redakcija rekomenduoja