Sportas2019 m. Balandžio 30 d. 10:42

Antrajame Lietuvos mažojo regbio čempionato etape - Šiaulių sporto gimnazijos dominavimas

Pixabay.com nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

81932

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos vyrų mažojo regbio (regbio-7) čempionato antrasis etapas, kuriame 10 komandų kovojo dėl trijų kelialapių į finalinį turnyrą. Etapą užtikrintai laimėjo Sigito Kukulskio ir Tomo Zibolio treniruojama Šiaulių sporto gimnazijos komanda.

Jaunieji šiauliečiai per ketverias rungtynes pelnė net 146 taškus, o praleido vos 19.

Lyderių grupėje Šiaulių sporto gimnazija 28:7 nugalėjo Rygos „Livonia-2“ (Latvija) komandą ir 33:0 pranoko „RK Tauro-Citmos“ klubą. Geriausiu žaidėju čempionų gretose pripažintas Deividas Vorašilka.

Antrąją vietą užėmė „RK Tauro-Citmos“ ekipa, kuri 14:7 įveikė „Livonia-2“ komandą.

Tris pirmąsias vietas užėmusios ekipos pateko į finalinį etapą - Lietuvos čempionato „Grand Prix“ turnyrą.

Ketvirtąją vietą užėmė Vilniaus „VRA-Tomosta“, penktąją - Vilniaus „Geležinis vilkas“, šeštąją - „Šiauliai“. Toliau išsirikiavo Šiaulių „Baltrex-PRC“, Panevėžio „Klevo“, Oro gynybos bataliono (OGB) ir Plungės „Dorbės-Perkūn“ klubai.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Ernestas Norkus („RK Tauras-Citma“), D. Vorašilka (Šiaulių sporto gimnazija), Nortas Albavičius („Klevas“), Modestas Kavaliauskas („Dorbė-Perkūnas“), Arnas Prielaidas („Baltrex-PRC“), Laurynas Marcinkus („Geležinis vilkas“), Julius Melnikas („VRA-Tomosta“), Kasparas Brezinskis („Livonia-2“) ir Lukas Dzelvė (OGB).

Šeštadienį Šiauliuose šešios stipriausios Lietuvos komandos tarpusavyje aiškinsis kuri iš jų pati stipriausia. Prie trijų stipriausių antrojo etapo klubų prisijungs praėjusių metų Lietuvos pirmenybių prizininkai - Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“, Kauno „Žalgirio“ ir Šiaulių „Vairo-Kalvio“ regbininkai. Komandos likusios už šešetuko ribų, kovos Lietuvos mažojo regbio taurės varžybose. Viso šių metų Lietuvos čempionate rungtyniauja 18 ekipų.