Amžinai jauni: trys Zodiako ženklai, kurie yra itin jaunatviški

Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurie net būdami 60-ies atrodo lyg 30-ies. Tai žmonės, kurie labai rūpinasi savo išvaizda, todėl visi juos laiko gerokai jaunesniais, negu yra iš tikrųjų.

Avinas

Avinai ne tik mėgsta įvairias procedūras ir grožio injekcijas, bet ir visais būdais saugo save nuo streso ir įtampos. Tai leidžia jiems visada išlikti jauniems ir patraukliems. Visgi tai labiau pasakytina apie moteris, nes vyrai yra labiau linkę išvaizdos nesureikšminti. Norintiems pristabdyti senatvę Avinams patariama daugiau sportuoti. Šitaip išlaikysite jaunystę ir gyvybingumą!

Liūtas

Liūtai taip myli save, kad tiesiog negali leisti, jog ant veido atsirastų raukšlių, ant klubų – celiulito, o ant pilvo – papildomų riebalų. Todėl jie daro viską, kad net ir sulaukę 50 metų atrodytų jaunai ir gražiai. Liūtams labai svarbu, kad jais žavėtųsi.

Svarstyklės

Svarstyklės – tikri estetai, kuriems labai svarbu, kad viskas aplinkui būtų gražu. Jie labai rūpinasi savimi. Tai tie žmonės, kurie prausiasi po 10 kartų per dieną, o šio Zodiako ženklo moterys be makiažo net neperžengs namų slenksčio. Be to, Svarstyklių ženklo atstovai reguliariai lankosi grožio salonuose, investuoja į savo grožį.