Alytuje sužibo rankų darbo žaislais puošta eglutė

407288171_744391031051545_7255893249809946821_n
Alytus
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybės inf. / Etaplius.lt

Penktadienį Alytuje įžiebta rankų darbo žasilais puošta žaliaskarė.

Šventės LEDO STEBUKLAS metu alytiškių laukė ne tik įspūdingas ledo ir ugnies šou, mažųjų alytiškių mylimas Kalėdų senelis, bet ir šventinis koncertas su atlikėja Liepa Mondeikaite.

Puikią nuotaiką kurė ir alytiškius džiugino Alytaus jaunimo centro vokalistų Vakarės Jarmalavičiūtės ir Darvino Tamulyno, Alytaus kultūros centro kamerinio choro „Varsa“ bei Alytaus jaunimo centro vokalinės studijos „Vaja“ atliekami kūriniai. 

Atvykusieji į šventę galėjo išvysti Alytaus muzikos mokyklos smuikininkių dueto bei šiuolaikinio šokio studijos „Aušrinė“ pasirodymus. 

Šventę vainikavo svarbiausias akcentas – Kalėdų eglutės įžiebimas su finaliniu šventinių ugnies kibirkščių šou. 

Alytiškiai galėjo apsilankyti prekybininkų kalėdinėje mugėje, kuri nusidriekė nuo Rotušės aikštės iki Laisvės angelo.

Šiemet kalėdinę eglutę papuošė šimtas penkiasdešimt dekoratyvinių paukščių, simbolizuojančių Dzūkijos (Dainavos) metų minėjimo pabaigą, atkreipiančių dėmesį į Dzūkijos tradicijas ir skatinančių pasidžiaugti stipria šio krašto žmonių etnine savimone. Šie paukščiai alytiškius džiugins ne tik papuošdami šių metų Kalėdų eglutę, bet ir dar daugelį kartų bus naudojami ateityje, kitomis progomis puošiant Alytaus miesto erdves, dekoruojant šventinių renginių aplinką.

Kaip anksčiau skelbė Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus miesto gyventojus 2023 metais džiuginsiančių Kalėdų eglutės, šventinio miesto papuošimo ir apšvietimo mieste išlaidos Alytaus miesto savivaldybei sudarys 75,3 tūkst. Eur.