Sportas2019 m. Birželio 28 d. 10:19

Alytuje dėl medalių sėkmingai kovojo "Delfino" plaukikai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

89418

Atvirame Lietuvos vaikų plaukimo čempionate, vykusiame Alytuje sublizgėjo jaunieji "Delfino" plaukikai.

2007 m. ir jaunesnių berniukų grupėje geriausiai sekėsi Artui Apiniui, pelniusiam tris sidabro medalius, plaukiant laisvu stiliumi. 200 m jis nuplaukė per 2 min 27,37 sek. (55 dalyviai), 50 m - per 29,23 sek. (104 dal.), 100 m - per 1 min 6,11 sek. (96 dal.).

Arvydas Jegorovas50 m laisvu stiliumi įveikė per 29,98 sek. ir pelnė trečią vietą (104 dal.), 50 m peteliške - per 32,52 sek. (35 dal.) ir užėmė antrą vietą.

Toje pačioje amžiaus grupėje Jovydas Poškus200 m kompleksiniu plaukimu įveikė per 2 min 48,34 sek. ir užėmė 3 vietą (21 dal.), 50 m krūtine - per 38,24 sek. (38 dal.) ir iškovojo sidabro medalį, o 100 m krūtine - per 1 min 24,52 sek. (34 dal.) ir liko trečias.

Po vieną medalį parsivežė Vilius Navickas ir Rokas Pleikys. 200 m krūtine Vilius nuplaukė per 3 min 6,42 sek. (32 dal.) ir buvo trečias, o Rokas 50 m nugara įveikė per 36,08 sek. ir iš 40 sportininkų tapo antras.

Berniukus varžyboms ruošia trenerė Ema Vielavičiūtė.

2008 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje puikiai sekėsi Emilijai Pociūtei. Ji tapo 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties čempione (2 min 36,79 sek., 32 dal.) bei 100 m plaukimo tuo pačiu stiliumi vicečempione (1 min 10,52 sek., 49 dal.). Mergaitę treniruoja jos mama, "Delfino" trenerė Dovilė Pocienė.

Tris medalius plaukimo krūtine rungtyse pelnė Ugnė Šiautkulytė, kurią treniruoja jos tėtis, treneris Egidijus Šiautkulis. Šiaulietė 200 m nuplaukė per 3 min 11,25 sek. ir iškovojo sidabro medalį (28 dal.), 100 m - per 1 min 29,51 sek. (37 dal.) ir užėmė trečią vietą, o 50 m - per 40,09 sek. ir iš 40 varžovių pelnė dar vieną bronzos medalį.

Kita D. Pocienės treniruojama plaukikė Guoda Tručinskaitė iškovojo dvi pirmąsias vietas. 100 m peteliške nuplaukė per 1 min 21,70 sek. (8 dal.) ir 50 m laisvu st. - per 31,31 sek. (78 dal.). Dar vienas, tik sidabro medalis suspindo po 50 m plaukimo peteliške rungties (36,37 sek., 21 dal.).

Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" komanda tapo nugalėtoja mišrios sudėties, 4X50 plaukimo laisvu stiliumi estafetės nugalėtoja. Šiauliečių rezultatas - 2 min 3,74 sek. Dėl pirmos vietos varžėsi21 komanda iš įvairių Lietuvos miestų. Čempionais tapo A. Apinys, E. Pociūtė. G. Tručinskaitė ir A. Jegorovas.

Geriausių varžybų sportininkų trejete atsidūrė ir šiauliečiai. A. Apinys, surinkęs 1058 taškus, ir E. Pociūtė, surinkusi 1180 taškų, pelnė trečiąsias vietas.