Alytaus šauliai – geriausi Lietuvoje

Alytus

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

9069

Birželio 8–9 dienomis Rokiškyje vyko suaugusiųjų Lietuvos šaudymo sporto čempionatas mažo kalibro ginklais iš 50-ties ir 25 metrų. Jame dalyvavo geriausi Lietuvos šauliai. Tarp jų buvo nemažas būrys alytiškių.

Foto galerija:

Mūsų miesto sportininkams geriausiai sekėsi šautuvo rungtyje. Jie ant aukščiausios pakylos laiptelio lipo net tris kartus iš keturių galimų. Šioje rungtyje šaudant iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint 3x20) moterų grupėje po įnirtingos kovos pirmąją ir antrąją vietas pasidalino Martyna Džapbarovaitė ir Jūratė Česynaitė. Šias sportininkes treniruoja Česlovas Pavilonis. Šaudant 60 šūvių gulomis geriausiai sekėsi Jūratei Česynaitei. Jūratė užėmė pirmąją vietą, Tame pačiame pratime Martyna užėmė septintąją vietą. Vyrų grupėje šaudant iš trijų padėčių (3x40) nenugalimas buvo Karolis Girulis, Kęstutis Petniūnas užėmė 7-ąją vietą, Markas Kašelionis (trenerė Agnė Dženkaitytė) - aštuntąją. Šaudant gulomis (60 š.) Karolis užėmė 2-ąją vietą, Markas – aštuntąją, Kęstutis – devintąją, Rokas Petkevičius - 12-ąją.

Pistoleto rungtyje šaudant iš 25 metrų atstumo 30 šūvių į nejudantį taikinį ir 30 šūvių į pasirodantį taikinį gerai sekėsi Ugnei Vaickelionytei. Ugnė buvo jauniausia sportininkė iš dalyvavusių šioje rungtyje. Jaunoji alytiškė šaudė taikliai ir iškovojo trečiąją vietą. (trenerė Asta Brusokienė). Vyrų grupėje, šaudant laisvo pavyzdžio pistoletu iš 50-ties metrų atstumo, ant apdovanojimų pakylos lipo net du Alytaus atstovai. Artūras Jarmalavičius iškovojo antrąją vietą (treneris Juozas Budrys) ir Kęstutis Bilius užėmęs trečiąją vietą (trenerė Asta Brusokienė). Čempionu šioje rungtyje tapo Kauno atstovas Vilius Sabaitis.

Šaudant greitošaudą (30+30,po penkis šūvius per 8,6 ir 4 sek.) Kęstutis Bilius užėmė garbingą 5-tąją vietą.