Alytaus rajone gyvenančius Ukrainos karo pabėgėlius pasiekė labdara iš JAV

Alytaus rajone gyvenančius Ukrainos karo pabėgėlius pasiekė labdara iš JAV
Alytus
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus rajono savivaldybė

Batai, drabužiai, vitaminai, žaislai ir kiti reikalingi daiktai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Atlantos, pasiekė Alytaus rajone apsigyvenusius Ukrainos karo pabėgėlius – daugiausia moteris su vaikais. Dėl labdaros iš Atlantos priėmimo į savivaldybės merą Algirdą Vrubliauską kreipėsi rajono gyventojas Arūnas Žilinskas.

Atlantoje gyvenančių lietuvių surinktą ir nupirktą labdarą ukrainiečiams iš JAV kompanijos SAUKE INC perėmė Alytaus rajono savivaldybės įstaiga VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centras.

Atvežti daiktai perduoti rajone prieglobstį radusioms šeimoms.

 

 

„Atlantos lietuvių bendruomenė organizavo renginį, kuriame buvo surinktos lėšos. Visi daiktai yra supirkti pagal žmonių poreikius. Jie perduoti kelioms Alytaus rajone apsigyvenusioms ukrainiečių šeimoms. Juk kai kurios moterys į Lietuvą atvyko tik su šimtu eurų kišenėje, daugelis moterų – su vaikais. Reikia medicininės pagalbos, vaistų, kasdienių daiktų“, – sakė pagalba ukrainiečiams rūpinęsis ir nuolat jiems padedantis Alytaus seniūnijos gyventojas A. Žilinskas.

 

 

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas dėkoja visiems, kurie padeda nuo karo pabėgusiems ukrainiečiams. „Žmonės iš Ukrainos pas mus atvyko ir apsigyveno ne savo noru. Išvykti iš savo šalies juos privertė baisus karas. Lietuva ir jos žmonės visapusiškai palaiko ukrainiečius, mūsų parama yra svarbi ir laisvę ginantiems Ukrainoje, ir dėl karo priverstiems ją palikti“, – sako A. Vrubliauskas.

Redakcija rekomenduoja