Alytaus pramonės parke pradėtos statyti „Textera“ gamybos patalpos

35404_a4dc3cc5b0d8a60a3a3a65dc7a95d286
Alytus
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Alytuje veikianti UAB „Textera“ planuoja plėsti savo veiklą. Pramonės parke pradėtas statyti naujas šios įmonės pastatas. Jį planuojama baigti kitų metų pradžioje.

Pasidomėti, kaip įmonei sekasi plėtoti veiklą ir su kokiais sunkumais susiduriama, pradėjus naujų patalpų statybą, šiandien į įmonę nuvyko Alytaus  miesto savivaldybės vicemeras Bronius Bieliauskas ir Verslo skyriaus specialistai. 

Susitikimo metu apžiūrėtos įmonės patalpos, aptarti su elektros tinklų įrengimu susiję klausimai, kuriuos kartu su ESO padės spręsti Alytaus miesto savivaldybė. 

UAB „Textera“ vadovės Ramunės Žemėnienės teigimu, 2020 m. įmonė išsiplėtė dvigubai, o dabar planuoja dar didesnę plėtrą. Pasibaigus statybos ir įrengimo darbams UAB „Textera“ išsikels į tris kartus didesnes patalpas (pastato projektą rasite čia). 

Įvykus įmonės plėtrai didės ir darbuotojų skaičius. Šiuo metu UAB „Textera“ įvairius laisvalaikio ir aukštosios mados drabužius siuva penkiasdešimt darbuotojų, ateityje tikimasi šios įmonės darbuotojų skaičių padidinti dar keliomis dešimtimis.

Į naujo pastato statybas UAB „Textera“ ketina investuoti beveik 1 mln. Eur.

Alytaus miesto savivaldybės vadovai ir Verslo skyriaus specialistai kviečia ir kitas miesto įmones, turinčias su verslo plėtra ar jo vystymu susijusių klausimų, drąsiai kreiptis į Verslo skyrių tel. 55 121, +370 678 196 72  arba el. p. rasa.michnovic@alytus.lt, kamile.albaviciene@alytus.lt