Alytaus miesto bendruomenės centras mini veiklos 10-metį

Alytaus miesto bendruomenės centras mini veiklos 10-metį
Alytus
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Šia proga penktadienio vakarą Bendruomenės centre surengta šventė.

Alytaus miesto bendruomenės centro kolektyvą gražios sukakties proga pasveikinti atvyko Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.  
„Kadangi mano namas yra vos už šimto metrų nuo šio centro, aš puikiai žinau, kaip augo ir keitėsi šis  tuometinis darželis, o šiandien – Bendruomenės centras. Prieš dešimt metų Alytaus miesto savivaldybės taryba svarstė klausimą, susijusį su šio centro steigimu. Daugybė politikų manė, kad įstaiga bus įkurta tik dėl pavadinimo, o kiti – tikėjo jos ateitimi. Po dešimties metų mes matome, kiek gražių žmonių čia susirenka, kiek kolektyvų čia groja, dainuoja, šoka ar sportuoja. Malonu, kad Bendruomenės centras pateisino lūkesčius ne dešimčia ar penkiasdešimčia, o tūkstančiu procentų“ – sveikindamas susirinkusius sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.
Mero pavaduotoja J. Šukevičienė prisiminė, kaip prieš dešimtmetį  buvusio darželio patalpose pradėjo kurtis  Bendruomenės centras. „Iš pradžių čia kūrėsi viena, antra, trečia bendruomenė, o ilgainiui stogą rado vis daugiau ir daugiau kolektyvų. Džiugu, kad norinčių įsikurti šiame centre netrūksta ir šiandien“, - sėkminga centro veikla džiaugėsi mero pavaduotoja.
Šventinio renginio metu pramogų netrūko nei mažiems, nei dideliems – scenoje koncertavo Bendruomenės centre įsikūrę meno kolektyvai, Alytaus jaunimo centro vokalinės studijos „Boružėlė“ jaunieji atlikėjai. Mažieji alytiškiai šėlo ant batutų, vaišinosi spragėsiais ir ledais, išbandė tapybą ant veidų. Alytiškiai buvo vaišinami šventiniu tortu ir gardžiomis  vaišėmis.

Redakcija rekomenduoja