Alytaus mieste paminėta Žemės diena

433600604_809023744588273_8213601679328528360_n
Alytus
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Muzikiniai Alytaus jaunimo centro kolektyvų pasirodymai, šalia Alytaus miesto savivaldybės iškelta Žemės vėliava ir gausybė vaikų šurmulio – taip Dzūkijos sostinė pasitiko šiandien minimą Žemės dieną.

Šimtus Rotušės aikštėje susirinkusių mažųjų alytiškių pasveikino Alytaus miesto savivaldybės vicemeras, pavaduojantis savivaldybės merą, Bronius Bieliauskas.

„Be dienos šviesos Žemė neužaugintų augalų ir gyvūnų, nebūtų gamtos, kurią mes taip mylime. Mūsų planeta yra mūsų maitintoja ir mūsų namai. Taigi, vaikai, ar jūs pasiryžę tapti tikrais Žemės globėjais, rūpintis ja ir puoselėti? O kaip mes galime tapti atsakingais Žemės globėjais? Mes galime ir turime nešiukšlinti, o kaip tik rinkti numestas šiukšles, mes galime nepirkti nereikalingų daiktų, kad neapsunkintume Žemelės šiukšlėmis, kai juos išmesime, mes galime daugiau vaikščioti pėsčiomis, kad automobiliai neterštų mūsų oro, nenaudoti plastikinių maišelių, kad jie netaptų teršalais, ir nedaryti daugybės kitų dalykų, kurie kenkia mūsų mylimai planetai Žemei. Saugokime ją“, – sakė vicemeras.

Žemės dienai paminėti skirto renginio metu koncertavo Alytaus jaunimo centro vokalinių studijų „Bel Canto“ (mokytoja Asta Pilypaitė) ir „Vaja“ (mokytoja Aušra Pajadaitė-Jarmalavičienė) mokiniai, dramos studijos „Skrajokliai“ (mokytojai Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas) mažieji aktoriai, šoko šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ (mokytojos Aušra Saulevičiūtė, Greta Žogelytė, Henrika Karnickaitė) šokėjos. 

Renginio kulminacija tapo bendras visų renginio dalyvių šokis.