Aktualius klausimus tarpusavyje aptarė rajono vadovai, administracija ir seniūnai

431532491_710806117905510_2576009946248711569_n
Šakiai
Šakių rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šakių rajono savivaldybė

Kaip ir kiekvieną mėnesio pirmąjį antradienį, kovo 5 dieną Šakių rajono savivaldybės seniūnijų seniūnai rinkosi į susirinkimą su rajono vadovais ir administracijos skyrių vedėjais bei specialistais.

Susirinkimo metu, svečio teisėmis dalyvavęs tarybos narys Romas Pukinskas išsakė seniūnams įžvalgas dėl seniūnijose esančių skelbimų lentų ir neretai pastebimą  etikos trūkumą kabinant reklaminius agitacinius plakatus. Tarybos narys prašė seniūnų artėjant rinkiminiam laikotarpiui skirti daugiau dėmesio skelbimų lentoms ir tinkamam informacijos juose skelbimui, gerbiant visus kandidatus.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas informavo apie netrukus mokyklas pasieksiančius elektroninius mokinio pažymėjimus.

Socialinės paramos skyrius vedėja Daiva Pilypaitytė priminė, jog yra skiriama vienkartinė Savivaldybės pašalpa sudegus šeimos turtui ir paragino seniūnus nepamiršti apie tai informuoti savo seniūnijų gyventojus. Taip pat aptartas žmonių su negalia patekimas į viešąsias patalpas.

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Rita Vaičiūnienė priminė apie pasikeitusius pašto kodus kai kuriose seniūnijose bei Ryšių reguliavimo tarnybos priimtą prefikso 0 diegimo planą viešuosiuose fiksuoto ryšio tinkluose ir viešuosiuose mobiliuose tinkluose.

Seniūnai savo ruožtu informavo, jog jau pradėti kelių lyginimo greideriu darbai. Aptarta apleistų pastatų situacija seniūnijose, Savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Remigijus Dumčius patikino, jog skyriaus specialistai tikrai padės seniūnams rašant raštus atitinkamoms institucijoms, siekiant pažaboti piktavališkai turto neprižiūrinčius asmenis.

Aptartas autobusų stotelių apšvietimas naudojant saulės energija maitinamus šviestuvus. Šiuo metu seniūnai turi pateikti poreikį, kad būtų galima planuoti atsinaujinančių energijos šaltinių apšvietimo įrengimą. Aptarti kiti aktualūs klausimai.