Aktorės U. Zavistauskaitės salsos partneris parodė charakterį: konfliktai – jau pirmosios repeticijos metu

BeFunky-collage - 2024-03-08T141603.519
Lietuva
@TV3
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Praėjusią savaitę startavusiame unikaliame TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ 8 lietuviai pasiryžo patirti nepamirštamą salsos nuotykį. Jie keliavo senoviniais automobiliais, įsikūrė naujuose namuose ir pagaliau išvydo savo partnerius – kubietiškos salsos profesionalus. O jau šį sekmadienį, po vos kelių bendrų repeticijų, jie prieš vietinių Havanos gyventojų komisiją žengs pirmuosius savo salsos žingsnius. Kas sublizgės, o kam teks rimtai pasitempti?

Visų aštuonių porų pasirodymai įvyks Havanos senamiestyje, o jų tema – pirmasis pasimatymas. Kiekviena pora jį įsivaizduoja kitaip, tačiau visos jį patirs vienodai aistringai…

Visus šokius su didžiuliu smalsumu stebės praeiviai, o balus – nuo 1 iki 5 – skirs 4 vietiniai gyventojai, kuriems salsa prilygsta didžiausiam gyvenimo malonumui. Pirmąjį „Salsamanų“ šokį įvertins maisto ruošimą dievinantis restauratorius, profesionalus šokėjas, choreografė bei šokių mokytojas. Pastarieji negailės nei komplimentų, nei pastabų. Tačiau kas taps didžiausia artėjančio vakaro žvaigžde?

Prieš pirmąją repeticiją, visos lietuvės patirs ir ypatingą krikštą, mat joms salsos paslaptis nuspręs atskleisti šio šokio žvaigždė Santiago Alfonso. Panašu, kad nuolaidų nebus nė vienai!

„Atsisėdęs į supamą krėslą, jis pasižiūrėjo ir pasakė, kad tas negerai, kitas negerai, tą reikia nuimti, dar kažką pakeisti. O aš galvojau, kad viskas buvo wow, ir aš čia labai gera pasiruošiau Lietuvoje. Bet jis pasakė, kad ne… Supratau, kad teks daryti viską iš naujo – turiu kažkaip persijungti“, – įspūdžiais po susitikimo dalinsis Jurgita Jurkutė.

Vis dėlto pats Santiago tokiam savo reiklumui turi paaiškinimą: „Dėkingumas yra atsakas į darbą, kurį aš per daug metų atlikau su tūkstančiais šokėjų. Aš buvau labai reiklus, buvau su jais griežtas ir nedariau jokių nuolaidų. Bet niekada jiems nemelavau – sakiau tik tiesą. Dėl to jie matė rezultatą.“

Bandydami suprasti, ko iš jų reikalauja salsos meistras, su iššūkiais susidurs visi dalyviai. Tačiau aktorė Ugnė Zavistauskaitė ir jos partneris Alfredo salsos pasaulio žvaigždės griežtumu

įsitikins kaip niekas kitas… O ypač dėl nesutarimų, kurie prasidės jau pirmosios repeticijos metu!

„Mano partneris su Santiago Alfonso susipyko per pirmas 10 minučių. Pagalvojau: „Super. Pirma mūsų repeticija, pirmos minutės, o mes jau susipykę su pagrindiniu Kubos salsos dievu… “ Gera pradžia – pusė darbo“, – ironizuos Ugnė.

Pasirodo, kad viskas dėl to, jog Ugnės partneris Alfredo šį salsos mokytoją laiko jau praėjusių dienų salsos guru. O pats Alfredo šoka visai kitokią, šiuolaikinę salsą! „Aš turiu apginti epochą, kurioje gyvenu ir šoku, o tai nėra ta epocha, kurią atstovauja jis. Abu giname savo stilius“, – aiškins jis.

Tiesa, ne ką lengviau Ugnei bus ir su pačiu Alfredo... Kol kitos poros mėgausis pietų pertrauka ir bendravimu su vietiniais, ši pora ir toliau lies prakaitą šokių aikštelėje. Jokio poilsio!

„Jis nei valgo, nei geria – jam nereikia nieko. Jis man taip ir pasakė, kad nuolat dirba. Jam reikia tik repeticijų. Tačiau aš tuo džiaugiuosi, tokio partnerio ir norėjau. Norėjau tokio, kuris nuolat mane spaustų. Mano partneris – liūtas iš vidaus. Jaučiasi, kad jis turi tvirtą nuomonę. Kiti jam nieko nepaaiškins“, – įspūdžiais dalinsis ji.

Tačiau, anot Alfredo, toks pasiaukojimas, o ypač – prieš pirmąjį pasirodymą – yra būtinas. „Kad pasiektume savo svajonę, mums tikrai reikia toliau sunkiai dirbti“, – tvirtins jis.

Akivaizdu – ši pora Havanoje tikrai neleis nuobodžiauti! O kaip jie susidoros su pirmojo šokio jauduliu, išvysime jau šį sekmadienį. Juk būtent šios poros šokis bus pirmasis ne tik šį sekmadienį, bet ir apskritai pirmasis projekte!

Taip pat laidoje žiūrovai išvys ir pirmuosius Mindaugo Stasiulio bei Akvilės Kavaliauskaitės nuotykius spalvingojoje Havanoje. Kol kiti šoks ir lies prakaitą repeticijų salėse, jie tą darys Kubos sostinės gatvėse. Juk keliauti po Kubą – tas pats, kas žiūrėti seną dokumentiką ar eiti į muziejų. Žiūrovų neabejotinai laukia intriguojantis kelionių startas…

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!