„Akropoliai“ skelbia, kaip dirbs per šventes

20231118igphoto0178
Lietuva
BNS / Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ nedirbs parduotuvės, taip pat maitinimo ir kitų paslaugų bei pramogų erdvės, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Kūčių dieną ir Naujųjų metų išvakarėse parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos dirbs trumpiau, o  sausio 1-ąją prekybos centro lankytojus priims tik restoranai ir kavinės bei kai kurios pramogų erdvės.
 
Šv. Kūčių dieną, gruodžio 24-ąją, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ veikiantys restoranai, parduotuvės, paslaugų teikimo vietos ir pramogų erdvės dirbs iki 17 val., išskyrus iki 16 val. dirbsiančius bankų skyrius bei kino teatrą. „Maxima“ ir „Eurovaistinė“ Vilniuje dirbs iki 19 val., „Ermitažas“ – iki 18 val.
 
Šiaulių ir Klaipėdos „Akropoliuose“ įsikūrusios parduotuvės „Maxima“ taip pat dirbs iki 19 val., o „Eurovaistinės“ klientus aptarnaus iki 18 val.
 
Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ nedirbs.
 
Antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, „Akropoliuose“ parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos dirbs nuo 10 iki 21 val., restoranai ir kavinės lankytojus aptarnaus nuo 10 iki 22 val., o nuo 9 val. duris atvers „Maxima“ parduotuvės ir „Eurovaistinės“.
 
„Eurovaistinė“ „Akropolyje“ Šiauliuose dirbs iki 20 val., Klaipėdoje – iki 21 val.
 
Vilniaus „Akropolyje“ įsikūręs „Ermitažas“ darbą pradės 9 val. ir veiks iki 22 val. Kino teatrai ir ledo arenos dirbs įprastu grafiku, išskyrus Šiaulių „Akropolyje“, kur ledo arena dirbs viena valanda ilgiau – iki 22 val.
 
Vilniaus ir Klaipėdos prekybos bei pramogų centruose „Akropolis“ esantys bankų skyriai šią dieną nedirbs, Šiaulių „Akropolyje“ – veiks trumpiau.
 
Naujųjų metų išvakarėse Visuose „Akropoliuose“ veikiantys restoranai, parduotuvės, pašto skyriai, „Maxima“, „Eurovaistinės“ ir „Ermitažas“ darbą baigs 19 val. bankų skyriai taip pat dirbs iki 19 val., išskyrus esančius Klaipėdoje – jie užsidarys 18 val.
 
Ledo arena Klaipėdoje ir Šiauliuose lankytojų lauks iki 19 val., Vilniuje – iki 19.30 val. Sostinės „Akropolio“ kino teatras dirbs iki 16 val., Klaipėdoje lankytojai pramogauti galės iki 19 val., Šiauliuose – iki 20 val.
 
Sausio 1-ąją nedirbs „Akropoliuose“ esančios parduotuvės, pašto ir bankų skyriai. Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ taip pat neveiks ledo arena, o Vilniaus prekybos ir pramogų centro lankytojai ledo arenoje apsilankyti galės nuo 12 iki 21 val.
 
Šiaulių „Akropolyje“ nedirbs ir restoranai, Vilniuje ir Klaipėdoje jie veiks nuo 12 iki 22 val. „Akropolių“ kino teatrai dirbs nuo 12 iki 22 val., tokiomis pat valandomis Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ veiks boulingas.
 
Sausio 1 d. į Vilniaus „Akropolį“ bus galima patekti tik per 3-iąjį ir 4-ąjį įėjimus, į Klaipėdos „Akropolį“ – tik per 4-ąjį, „Čiuožyklos“, įėjimą, į Šiaulių „Akropolį“ – tik per 3-iame aukšte esantį „Pramogų“ įėjimą.