Akmenės rajono viešoji biblioteka žengė žingsnį tvarumo link – pasirašė tvarumo deklaraciją

29
Akmenė
Bibliotekos nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Spalio pradžioje Akmenės rajono viešosios bibliotekos atstovai pasirašė tvarumo deklaraciją. Skelbiama, kad nuo šiol įstaiga skirs daugiau dėmesio tvariai plėtrai bei ekologijai.

„Deklaracija yra mūsų įsipareigojimas augti ir tobulėti kartu su visuomene, siekiant vykdyti dar tvaresnę mūsų bibliotekos, kaip organizacijos, veiklą. Turime dar didesnį dėmesį skirti mus supančiai aplinkai, ekologijai. Atsakomybė prieš mūsų planetą turėtų būti kiekvienos bendruomenės viena iš svarbiausių krypčių“, – pranešime teigė Akmenės rajono viešosios bibliotekos direktorė Lina Lukytė.

Ji taip pat pabrėžė, kad pasirašius deklaraciją biblioteka kartu iškelia ir visuomenės švietimo uždavinius. Bendradarbiaujant su partneriais, bus organizuojamos įvairios veiklos bei renginiai, prisidedantys prie bendrosios pažangos ir tvarumo tikslų.

Akmenės rajono viešoji biblioteka yra antroji biblioteka Lietuvoje, pasirašiusi tvarumo deklaraciją. Pernai metų pradžioje savo vidinę politiką tvarumo link performavo ir Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka.