Akmenės rajono savivaldybėje susitiko jaunimo organizacijų atstovai

Akmenė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Akmenės rajono savivaldybės inf.

Vasario 9 d. Savivaldybės administracijos mažojoje salėje susitiko Akmenės rajone veikiančių jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų ir neformalių jaunimo grupių atstovai. Susitikimo tikslas buvo išklausyti 2022-aisiais metais įgyvendintų jaunimo iniciatyvų projektų pristatymus ir susipažinti su 2023-iųjų metų finansavimo tvarka.

Susirinkusiuosius savo projektų pristatymais nudžiugino Ateitininkų federacijos Papilės šv. Aloyzo ateitininkų kuopos narė Goda Mikužaitė, jaunimo organizacijos „Nestabdyk“ narė Rugilė Tautvydaitė, neformalios sporto savanorių grupės kuratorė Viktorija Guginytė, Akmenės jaunimo centro darbuotoja Aurelija Lukė. Išklausius išvada viena – nors projekto finansavimas tikrai nedidelis, bet organizacijos padaro daug daugiau!

Be išvardintų atstovų, taip pat dalyvavo Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos mokinių tarybos, Akmenės gimnazijos mokinių tarybos, Akmenės rajono mokinių savivaldų informavimo centro, Ramučių gimnazijos mokinių tarybos, Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“, Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga ,,Jaunimo apskritasis stalas", Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos atstovai ir atstovės. Susitikime dalyvavo ir  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis, kuris pasidžiaugė nuveiktais darbais ir kaip paraiškas vertinusios komisijos pirmininkas turėjo naudingų įžvalgų dėl naujų projektų paraiškų turinio.

Vėliau aptarti nauji Jaunimo iniciatyvų ir laisvalaikio užimtumo plėtojimo programos įgyvendinimo ir projektų finansavimo nuostatai, akcentuoti svarbiausi dalykai rengiant projektų paraiškas, supažindinta su paraiškų vertinimo tvarka.

Organizacijų atstovai pasidalino savo mintimis dėl projektų turinio, skiriamo finansavimo, kurio, žinoma, norėtųsi didesnio, užsimezgė ryšiai galimoms bendroms veikloms, kas labai džiugina, todėl bendru sutarimu nuspręsta, kad tokių susitikimų reikia ir daugiau.

Primename, kad paraiškų Jaunimo iniciatyvų ir laisvalaikio užimtumo plėtojimo programos projektų finansavimo konkursui laukiame iki vasario 20 d., 17:00 val.