Akmenės rajono savivaldybėje asistavo mokiniai

Akmenės rajono savivaldybėje asistavo mokiniai
Akmenė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Akmenės rajono savivaldybės inf.

Šiemet, minint Savivaldos dieną, į Akmenės rajono savivaldybę grįžo tradicinė Asistento diena. Asistentais ir asistentėmis pasiryžo tapti net 41 rajono mokinys/mokinė.

Mokinius priėmė ir su darbo subtilybėmis supažindino Akmenės rajono vadovai: meras Vitalijus Mitrofanovas, vicemeras Tomas Martinaitis, direktorė Aromeda Laucienė. Taip pat mokiniai tapo ir skyrių vedėjų/specialistų asistentais. Pačių mokinių buvo pasirikti Informacinių technologijų, Biudžetinių įstaigų centralizuotos apskaitos, Planavimo ir finansų valdymo, Buhalterinės apskaitos, Bendrasis, Švietimo, mokslo ir sporto bei Statybos skyriai.

Taip pat įsitraukti į Asistento dieną mielai sutiko ir daugelis Savivaldybės įstaigų. Šiemet mokiniai pasirinko asistentauti šiose: VšĮ Naujosios Akmenės ligoninė, VšĮ Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centras, VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centras, Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras, Akmenės rajono socialinių paslaugų namai, Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokykla, Akmenės rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba, Akmenės rajono paramos šeimai centras.

Darbo vietose mokiniai praleido 3 valandas, per kurias tikrai susipažino su pasirinktos darbo vietos subtilybėmis, pabendravo su darbuotojais, išsiaiškino rūpimus klausimus. Po pietų pertaukos visi asistentai susirinko į Savivaldybės didžiąją posėdžių salę, kur trumpai aptarė dienos įspūdžius ir tuomet jų laukė susitikimas su Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentu Domantu Katele bei LiJOT narių koordinatoriumi Adomu Židoniu. Svečiai su jaunimu diskutavo apie tai, kaip veikia valstybė, ką reiškia būti pilietišku bei kodėl svarbu įsitraukti į įvairias jaunimo organizacijas.