Agnieška Rackevič – tarptautinio turnyro Prahoje nugalėtoja

Vilniaus rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Vilniaus rajono savivaldybė

306520

Birželio 21-23 d. Prahoje (Čekija) vyko tarptautinis stalo teniso turnyras „PRAGUE GRAND PRIX 2024“. Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Slovakijos, Čekijos, Belgijos, Izraelio, Danijos, Lenkijos, Olandijos, Šveicarijos ir Vokietijos.

Tarp dalyvių buvo ir Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkė Agnieška Rackevič iš Mickūnų. Ji dalyvavo U-17 ir U-19 mergaičių grupėje.

Pirmąją dieną vyko komandinės varžybos, kuriose Agnieška kartu su vilniete Medeine Stankevičiūte paguodos finale užėmė 3-ąją vietą. Antrąją dieną vyko asmeninės varžybos.

Aštuntfinalyje Agnieška laimėjo prieš Elišką Petržilkovą (Čekija) 3:2, ketvirtfinalyje po sunkios kovos nugalėjo pirmąją turnyro raketę Niną Nemethovą (Slovakija) 3:1, pusfinalyje įveikė Andreją Slamovą (Čekija) 3:2, o finaliniame susitikime laimėjo prieš Inthe Mermans (Belgija) 3:0. Tai buvo puikus rezultatas.