Agnė Jagelavičiūtė išlydėta į paskutinę kelionę: palaidota šalia tėčio Karmėlavoje

Lietuva
BNS / Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Antradienį per pietus į paskutinę gyvenimo kelionę išlydėta stilistė, menininkė, verslininkė, nuomonės formuotoja, dizainerė, knygų autorė Agnė Jagelavičiūtė. Netikėtai mirusi 42-ejų metų moteris amžinojo poilsio atgulė Karmėlavos kapinėse, šalia savo tėčio Leono Jagelavičiaus.

Daugybė artimųjų, draugų ir bičiulių susirinko į laidotuves ir paskutinį kartą atsisveikino su A. Jagelavičiūte.

Paskutinį kartą pasimatyti su žinoma moterimi buvo galima antradienį, sausio 3 dieną, nuo 9 iki 11 val. Vėliau urna buvo išnešta iš Vilniaus laidojimo namų ir išvežta į Karmėlavą.

Simboliškai, ją išnešė artimiausias ir itin skaudžiai šią netektį išgyvenantis Agnės bičiulis Saugirdas Vaitulionis.

Amžinojo poilsio A. Jagelavčiūtė atgulė Karmėlavos kapinėse, prie savo mirusio tėčio Leono ir močiutės Juditos. 

Sostinės laidojimo namuose „Ritualas“ rinkosi žinomi šalies veidai. Su Agne Jagelavičiūte atvyko atsisveikinti Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Viktorija ir Laurynas Suodaičiai, Lukas Gricius ir Naglis Bierancas, Robertas Kalinkinas, Agnė Grigaliūnienė ir kiti pramogų pasaulio atstovai. Kiekvienas jų – nešini vienu baltu rožės žiedu.

Artimieji ir bičiuliai pagerbė A. Jagelavičiūtę tyloje, maldose, daugelis braukė liūdesio ašaras.

Pirmadienį, sausio 2-ąją, sostinės laidojimo namuose „Ritualas“ prasidėjo atsisveikinimas su netikėtai mirusia stiliste Agne Jagelavičiūte. 

Salė, kur pastatyta urna su velionės pelenais, pilna baltų rožių ir gubojų. Vieni pirmųjų į atsisveikinimą atvyko A. Jagelavičiūtės mama Nijolė Jagelavičienė ir artimas velionės bičiulis Saugirdas Vaitulionis.  Atvykusių atsisveikinti prašyta nenešti didelių puokščių ar vainikų, tik po vieną baltą rožės žiedą. 

Etaplius.lt redakcija primena, kad trečiadienį pasklido šokiruojanti žinia: mirė garsi Lietuvos stilistė, nuomonės formuotoja Agnė Jagelavičiūtė. 

Moteriai buvo vos 42-eji. Žinią apie moters mirtį pirmasis paskelbė naujienų portalas delfi.lt, tai patvirtino ir portalo lrt.lt šaltiniai. 

„Šiandien mirė ir dalis manęs. Negaliu ir nesugebu suvokti. Tiesiog negaliu nustoti verkti“, – feisbuke rašė artimas A. Jagelavičiūtės draugas Saugirdas Vaitulionis.

Šaltinių duomenimis, moteris sirgo plaučių uždegimu, liga komplikavosi ir medikams nepavyko išsaugoti moters gyvybės.
 
A. Jagelavičiūtė išgarsėjo prieš daugiau ne 2 dešimtmečius, kai dalyvavo pirmajame Lietuvos realybės šou „Akvariumas“, vėliau dirbo socialinės dokumentikos laidoje „TV Pagalba“.
 
2018–2021 m. ji dirbo mados žurnalo „L`Officiel Lithuania“ vyriausiaja redaktore.
 
2014-aisiais būdama antrojoje santuokoje su Mantu Volkumi ji susilaukė sūnaus Leono. 2019-aisiais pora oficialiai išsiskyrė, sūnus liko gyventi su A. Jagelavičiūte.