A lygos startą "Gintra-Universitetas" pažymėjo pergale miesto derbyje

Šiauliai

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

78487

Sezono pradžios išvakarėse naujuosius “Hummel” marškinėlius į savo rankas gavusios Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės pakrikštijo juos gražia pergale Šiaulių miesto derbyje.

Lietuvos čempionės Gytarių dirbtinės dangos stadione 7:0 (4:0) nugalėjo jaunąsias SG-FA “Šiauliai” auklėtines.

Tuo tarpu pasirengimo etape puikią sportinę formą demonstravusi Rimantė Jonušaitė pavaros nemažina ir oficialiai prasidėjus sezonui – jau pirmajame susitikime pasižymėjo “hat-tricku”.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”:R.Jonušaitė – 3, I.Freitas, A.Pilipenka, A.Mikutaitė ir Kelen Bender po 1.

Sudėtis: G.Kaselytė, Karen Bender (A.Filenko), S.Karasiovaitė, L.Rogačiova, A.Mikutaitė, D.Gailevičiūtė, S.Veličkaitė, A.Pilipenka, I.Freitas (P.Sarkanaitė), Kelen Bender, R.Jonušaitė.

Lietuvos čempionių įvarčių sąskaitą 2019 metų sezone atidarė R.Jonušaitė, kuri pasinaudojusi baudos aikštelėje kilusia sumaištimi nukreipė kamuolį į tinklą – 1:0.

Sporto gimnazijos ir futbolo akademijos “Šiauliai” žaidėjos iš visų jėgų stengėsi priešintis tituluotoms varžovėms, tačiau apmaudžios klaidos gynyboje “gintrietėms” dar pirmajame kėlinyje leido susikrauti apčiuopiamą pranašumą.

Gražų Simonos Veličkaitės reidą ir tikslų perdavimą “uždarė” Isadora Freitas, o po kelių minučių dar sykį pasižymėjo R.Jonušaitė – 3:0. Prieš pat pertrauką Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės pelnė ir ketvirtąjį įvartį, pirmuoju sezono “hat tricku” pasižymėjo R.Jonušaitė – 4:0.

Po pertraukos žaidimas pernelyg nepasikeitė – varžovės stengėsi griauti “Gintros-Universiteto” atakas bei “pagauti” netikėtais greitais išpuoliais, tuo tarpu čempionės ieškojo spragų tankioje SF-FA “Šiauliai” gynyboje.

Ledus pavyko pralaužti ir reprezentacinės Šiaulių miesto komandos naujokei iš Brazilijos Kelen Bender, kuri pelnė penktąjį mačo įvartį – 5:0.

Besibaigiant rungtynėms gražiu smūgiu vartininkę nuginklavo Algimantė Mikutaitė, o tašką padėjo Ana Pilipenko – 7:0.

Kitas rungtynes “Gintra-Universitetas” žais balandžio 14 dieną, namuose su Kauno “Žalgirio” komanda. Susitikimo pradžia, kuris vyks Gytarių dirbtinės dangos stadione – 17:30 val.