Sportas2018 m. Spalio 25 d. 14:55

A. Dambrausko taurės varžybose "Delfino" komanda tapo vicečempione

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

57814

Praūžus dvi dienas trukusioms XXI Tarptautinėms plaukimo varžyboms „A. Dambrausko taurė – 2018“Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" atstovai džiaugėsi iškovotais medaliais.

2002 m. ir jaunesnių berniukų grupėje sidabro medaliu pasipuošė Jokūbas Jankauskas, nuplaukęs 50 m nugara per 28,88 sekundės ir nurungęs 41 varžovą.

Toje pačioje amžiaus grupėje Armandas Dagys iš 92 sportininkų, 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje užėmė trečią vietą (24,55 sekundės).

Tos pačios spalvos medalį laimėjo ir Matas Juozapaitis,50 m krūtine nuplaukęs per 33,19 sekundės. Rungtyje dalyvavo 26 plaukikai.

Vaikinus treniruoja treneris Andrius Bičkus.

2002 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje 50 m plaukimo peteliške nugalėtoja tapo Giedrė Skrodenytė (treneris Kęstutis Jankevičius). Įveikusi 21 varžovę šiaulietė pademonstravo 30,85 sekundės rezultatą.

Net trimis medaliais džiaugėsi trenerės Dovilės Pocienės auklėtinė Ema Guzaitė.100 m kompleksinio plaukimo rungtyje ji finišavo po 1.12,35 minutės (65 dalyvės) ir tapo vicečempione. 50 m laisvu stiliumi nuplaukė po 28,21 sekundės (75 dalyvės) ir iškovojo nugalėtojos titulą. 50 m peteliške atplaukė po 32,42 sekundės ir laimėjo antrą vietą (22 dalyvės).

Skaistė Prokarenkaitė 50 m krūtine įveikė per 37,96 sekundės ir iš 33 plaukikių tapo antra, o Ugnė Nemeikšytė toje pačioje rungtyje tapo trečia (38,15 sekundės).

Merginas treniruoja Egidijus Šiautkulis.

Du bronzos medalius iškovojo Meda Pocevičiūtė, treniruojama A. Bičkaus.50 m laisvu stiliumi ji nuplaukė per 29,48 sekundės (75 dalyvės), o 50 m peteliške - per 32,53 sekundės (22 dalyvės).

Estafečių rungtyse "Delfino" sportininkai pasipuošė sidabro medaliais. (Armandas Dagys, Gustas Paulauskas, Jokūbas Jankauskas, Benas Laurinavičius, tren. A. Bičkus) 4X50 laisvu st. nuplaukė per 1.42,25 minutės ir užnugaryje paliko 10 komandų, 4X50 kompleksu - per 1.53,47 minutės ir nugalėjo11 komandų.

Estafetės 4X50 kompleksiniu plaukimu rungtyje mergaičių komanda (Skaistė Prokarenkaitė, Meda Pocevičiūtė, Karolina Miliauskaitė, Ema Guzaitė) tapo vicečempione (2.15,03 minutės, 17 komandų).

Estafetę 4X50 laisvu stiliumi jos įveikė per 1.57,68 minutės ir iš 14 komandų lipo ant nugalėtojų pakylos.

Estafetę 4X50 kompleksiniu plaukimu kita komanda (Adelė Kaltanaitė, Ieva Tautkutė, Ugnė Nemeikšytė, Ugnė Takuševičiūtė) nuplaukė per 2.18,23 minutės ir iš 17 komandų laimėjo trečią vietą.

Susumavus komandinius taškus, paaiškėjo, kad pirmą vietą užėmė Klaipėdos "Gintaro" sporto centro pirmoji komanda (118,00 tšk.), antrąją - Šiauliu plaukimo centro "Delfinas" pirmoji komanda (97,00 tšk.), o trečiąją - antroji "Delfino" komanda (36,00 tšk.).

Varžybose dalyvavo plaukikai iš Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Kaišiadorių, Kėdainių.