A. Armonaitė su „Google“ atstovais investuotojų forume aptars inovacijas viešajame sektoriuje

armonaitė bnss
Lietuva
BNS/Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketvirtadienį investuotojų forume „Foreign Investors Annual Summit 2023“ susitiks su į Lietuvą atvykusiu „Google“ politikos vadovu Leventu Juhaszu, atsakingu už Lietuvą.

Anot Ekonomikos ir inovacijų ministerijos (EIMIN), susitikimo metu planuojama aptarti dirbtinio intelekto, saugumo, inovacijų viešajame sektoriuje sritis bei pristatyti greitai Lietuvoje startuosiančią skaitmeninės rinkodaros ir analitikos programą.

„Savo viešajame sektoriuje Lietuva sparčiai diegia inovacijas ir toliau siekia sudaryti palankias galimybes inovatyvioms įmonėms kurti naujus technologinius sprendimus, kurie tarnautų žmonėms ir verslui. Norėdami pasiekti gerų rezultatų šioje srityje, turime palaikyti nuolatinį bendradarbiavimą su tokiomis kompanijomis kaip „Google“, – ministerijos pranešime cituojama A. Armonaitė.

Skelbiama, kad ketvirtadienį vyksiančiame forume ministrė taip pat pristatys Lietuvos konkurencinę padėtį, investicinę aplinką, vykdomą inovacijų ir talentų politiką.