A. Armonaitė: chaosas ir nenuspėjami mokesčiai vidaus politikoje nereikalingi

Lietuva
BNS nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šiuo metu vidaus politikoje nereikia chaoso ir nenuspėjamų mokesčių, sako Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė.

„Turime nustoti gąsdinti tik spėjusius aprimti žmones naujomis bėdomis. Ne chaosas vidaus politikoje ir nenuspėjami mokesčiai dabar reikalingi. Gyvenimas turi būti pilnavertis ir mes už tokį gyvenimą kovosime“, – šeštadienį Laisvės partijos suvažiavime kalbėjo A. Armonaitė.

„Ir aš labai norėčiau, kad neprarastume noro gerai, laimingai gyventi ir mes, kad vis daugiau mūsų žmonių galėtų jaustis stiprios vidurinės klasės dalimi. Taip, mūsų Vyriausybė kaip nei viena kita Lietuvos Vyriausybė išgyveno krizę po krizės. Bet nepamirškime, kad kartu su mumis visas jas išgyveno ir Lietuvos žmonės. Išgyveno, atlaikė ir sustiprėjo“, – pažymėjo partijos pirmininkė.

Ji savo partiečiams pažymėjo, jog „laisviečiai“ yra vienintelis „progresyvios žmogaus teisių darbotvarkės vėliavnešys“, vardindama partijos keltas ir Seime įgyvendintas iniciatyvas.

„Kartą ir visiems laikams išsprendėme pavardžių rašybos klausimą, ištaisėme valstiečių įtvirtintus neadekvačius draudimus nevaisingoms poroms, Lietuvos baudžiamoji politika pagaliau tampa grįsta ne sovietiniu žiaurumu, o protingumu ir proporcingumu. Pagaliau, nei viena kita partija nenuėjo taip toli įgyvendindama pokyčius, svarbius LGBTQI+ žmonėms“, – sakė A. Armonaitė.

Partijos vadovė savo kalboje taip pat akcentavo paramą Ukrainai Rusijos pradėto karo fone.

Laisvės partija šeštadienį renka pirmininką, A. Armonaitė iki šiol yra vienintelė paskelbusi savo kandidatūrą, ji partijai vadovauja nuo šios įsteigimo 2019 metų birželio 1 dieną.

Laisvės partija įkurta, kai dalis jos narių ir lyderiai, tarp jų – dabartinė partijos pirmininkė A. Armonaitė ir buvęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius, prieš tai paliko Liberalų sąjūdį.

Partija turi 11 Seimo narių frakciją, dalyvauja koalicinėje Vyriausybėje bei vadovauja Ekonomikos ir inovacijų, Teisingumo bei Susisiekimo ministerijoms.