80-ojo gimtadienio proga pasveikintas Kalvarijos garbės pilietis Jonas Daunoravičius

Kalvarija
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kalvarijos savivaldybė

Šiandien, gegužės 11-ąją, Kalvarijos garbės pilietis Jonas Daunoravičius švenčia solidų 80-metį. Jubiliatui Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas įteikė puokštę gėlių, padėkojo už ilgametę meilę savo kraštui, puoselėjamas ir aplinkiniams skiepijamas vertybes, palinkėjo sveikatos bei ilgiausių metų.

Pats Jonas sakė nesitikintis, kad jau sulaukęs tokio garbingo jubiliejaus. Jis mielai dalijosi prisiminimais apie darbą savivaldybės taryboje, medžioklę, visuomenei svarbių statinių (Sangrūdos kaimo ambulatorijos, vaikų darželio, gamybinių ir gyvenamųjų pastatų) atsiradimo inicijavimą ir prisidėjimą prie jų statybos. Džiaugėsi nuveiktais darbais, užaugintais vaikais, anūkais ir net proanūkiu.
 
Garbės piliečio vardas Jonui Daunoravičiui suteiktas 2021-aisiais. Šis apdovanojimas skiriamas Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams už nuopelnus ir svarų indėlį į Kalvarijos savivaldybės kultūrą, švietimą, sportą, mokslą, ekonomiką, socialinę raidą, visuomenės gyvenimą, aktyvų Kalvarijos vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.