5 patarimai, kaip išsirinkti tinkamą antklodę

home-decorations-interior-turquoise-blanket-wicker-basket-with-vase-flowers-candles
Lietuva
freepik.com nuotr.
Ugnė Urbonė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Patogiam ir komfortiškam miegui būtina kokybiška antklodė ar pledas. Tik kokius rinktis? Rinkoje esanti gaminių gausa gali tik dar labiau sujaukti mintis. Duosime keletą svarbiausių patarimų, kaip išsirinkti savo poreikius atitinkančią antklodę.

Renkantis antklodę, yra keletas svarbių dedamųjų. Štai 5 patarimai, padėsiantys išsirinkti kokybišką gaminį:

1. DYDIS

Renkantis antklodę, svarbu žinoti savo lovos išmatavimus. Antklodė turėtų visiškai uždengti visą lovos perimetrą ir šiek tiek kristi per kraštus. Taip ji atrodys tobulai.

2. MEDŽIAGA

Renkantis antklodę, būtina atkreipti dėmesį į medžiagą. Populiariausi antklodžių audiniai: medvilnė, flanelė, šilkas. Rinkitės tokį audinį, kuris atitinka jūsų pageidavimus. Patarimas – turėkite keletą antklodžių skirtingiems metų laikams. Pavyzdžiui, flanelė labiau tinkama žiemą, medvilnė – vasarą.

3. SPALVA

Pasirinkite antklodės dizainą ir spalvą, kuri ne tik jums patiks, bet ir tiks prie miegamojo dizaino bei interjero. Antklodė neturėtų būti itin ryški, veikiau pastelinė, kad kambariui suteiktų jaukumo ir harmonijos.

4. KOKYBĖ

Jeigu norite ilgaamžės antklodės, rinkitės aukštos kokybės gaminį. Tokia antklodė ilgiau išlaikys savo išvaizdą, minkštumo ir audinio elastingumo savybes. Kokybiškos antklodės taip pat gali būti atsparios alergijoms – būtinai atkreipkite į tai dėmesį.

5. ATSILIEPIMAI

Jeigu mūsų išvardinti patarimai vis dar neleidžia jums iki gali apsispręsti, prieš įsigydami prekę, perskaitykite vartotojų komentarus apie konkrečias antklodes. Tai gali suteikti papildomos naudingos informacijos.

 

Pledas