5 kalėdinių dovanų idėjos, kurios patiks kiekvienam

beautiful-themed-gifts-lie-wooden-table_1153-9702
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Kalėdos – tai ne tik laikas su šeima, bet ir dovanų, stebuklų metas. Dažnas jau dabar pradeda sukti galvą, ką padovanoti žmonai, vaikui, tetai ar močiutei? Siūlome 5 dovanų idėjas, kurios patiks kiekvienam.

1. Personalizuotos dovanos. Nuotraukų albumas, fotoknyga, o gal fotokalendorius? Tai gana paprasta, bet drauge ir labai miela dovana. Šiais laikais, kai visas nuotraukas saugome laikmenose, spausdinta nuotrauka tikrai turi savito žavesio.  Tai ne tik atgaivins prisiminimus, suteiks šventėms jaukumo, bet ir džiugins jūsų artimą visus metus!

2. Rankų darbo šventinės dekoracijos. Galite išsirinkti originalų eglutės žaisliuką, pagamintą vietinių meistrų, arba patys išbandyti rankdarbius – tai ne tik dovana, bet ir dėmesys.

3. Knygos. Rinkitės tokias knygas, kurias mėgsta dovanos gavėjas. Gali būti naujausias bestseleris, motyvacinė knyga, o gal receptai? Knyga visada yra puiki dovana, tereikia pagalvoti, koks žanras labiausiai pradžiugintų jūsų artimąjį.

4. Gurmaniška dovana. Niekada neprašausite, jeigu dovanosite kažką skanaus. Specializuota maisto dovanų dėžutė, šokolado rinkinys tikrai pradžiugins kiekvieną. Galite dovanoti ir gurmaniškos arbatos, kavos rinkinį, praturtindami jį mėgstamiausių saldumynų dėžute. 

5. Prabangios higienos priemonės. Tai gali būti kokybiškas kūno losjonas, prabangus prausiklis, kvepalai, aromatinė žvakė. Ši dovana parodys rūpinimąsi artimu žmogumi ir leis jam skirti laiko sau, pasimėgauti kvapais ir aromatais.