5-ių Zodiako ženklų laukia finansiškai sėkmingas kovo mėnuo: kas tie laimingieji?

Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Pavasaris – atsinaujinimo ir pradžios metas. Penkiems Zodiako ženklams neįtikėtinai pasiseks pradėti naują gyvenimą su nemaža suma kišenėje. Astrologai teigia, šių Zodiako ženklų laukia finansiškai itin sėkmingas mėnuo. Kas tie laimingieji?

Avinas

Didelė tikimybė, kad gausite ženkliai didesnį atlyginimą kovo mėnesį, kuris padengs visus namų ūkio poreikius. Šio Zodiako ženklo atstovai netgi galės atsidėti pinigų santaupom, kurių prireiks nenumatytiems atvejams. 

Dvyniai

Pastaruoju metu Dvyniams nelabai sekėsi finansų srityje, tačiau jau kovo mėnesį viskas pasikeis. Pavasario pradžioje pamažu pradėsite išbristi iš šio nepalankaus laikotarpio. Tam padės sėkminga asmeninio verslo plėtra.

Svarstyklės

Svarstyklės kovo mėnesį sulauks viliojančio pasiūlymo iš verslo partnerių ar draugų, kurie padės išspręsti finansines bėdas. Pinigų užteks ne tik įprastoms reikmėms, bet ir atostogoms ar prabangiam pirkiniui. 

Šaulys

Kovas Šauliui suteiks galimybę nesijaudinti dėl savo finansų. Galėsite sau leisti tai, ko ilgai nedrįsote. Svarbiausia negailėkite pinigų sau, nes tai ne švaistymas, o investicija. Tačiau astrologai perspėja, kad kils rizika netinkamai išleisti pinigus – verta susilaikyti matant įtartinai mažas kainas ar viliojančias nuolaidas.

Žuvys

Likimas kovo mėnesį Žuvims ruošia rimtus išbandymus, tačiau finansine prasme viskas bus gerai. Jie galės pamaloninti save prabangiais pirkiniais, palepinti savo antrąją pusę.